jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۴۰۵۵۲   ۱۰ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۹:۳۳

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال:

قرار است VAR در ورزشگاه آزادی نصب شود

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال کشورمان می‌گوید سیستم VAR قرار است در ورزشگاه آزادی نصب شود.

به گزارش جام جم آنلاین، حسن کامرانی‌ فر عصر شنبه پس از برگزاری مراسم قرعه‌ کشی لیگ برتر اظهار کرد: در بحث تماشاگر باید فکر کنیم که حضور تماشاگر می‌تواند نشاط ایجاد کند. ما باید با حضور تماشاگر در ورزشگاه سلامت جامعه را به دنیا اعلام کنیم. فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ در حال برنامه‌ریزی است تا بتوانیم شرایط را طوری رقم بزنیم که تماشاگر در ورزشگاه حضور داشته باشد.

او درباره استفاده از سیستم کمک داور ویدئویی هم گفت: ما شرایط حضور یک سیستم VAR را در کشور فراهم کردیم و استادیوم آزادی قرار است به این سیستم مجهز شود. ما به AFC و فیقا اعلام کردیم. برای بازی برابر کره این شرایط را داریم و منتظر پاسخ آن‌ها هستم. این سیستم قرار است برای آموزش داوران استفاده شود و برنامه‌ریزی می‌شود که حتی در بازی‌های لیگ از آن استفاده کنیم.

منبع: ایسنا

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها