jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۳۹۰۷۹   ۰۱ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۲:۱۵

سرپرست آموزش‎ وپرورش اظهار کرد: سال تحصیلی با «شاد» آغاز می‌شود، اما به مسئولان دبستان‌ها دستور دادیم که دانش‌آموزان اول ابتدایی به صورت گروهی حداقل یک‎ روز در هفته در مدارس حضور یابند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری صدا و سیما،  علیرضا کاظمی افزود: دانش‌آموزان پایه اولی یک روز در هفته در مدرسه حضور داشته باشند.

وی گفت: امیدواریم با فراهم شدن مقدمات با کمک اولیا و مربیان زمینه بازگشایی آرام و تدریجی مدارس را متناسب با شرایط هر منطقه از کشور مهیا شود.

 کاظمی افزود: برای ایجاد فضای شاد در جامعه باید مدارس فعال شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

«سلاح محیط‌ بانان پلاستیکی است و آنها نمی‌توانند در برابر شکارچیان متخلف از آن استفاده کنند.» روایت‌هایی که در ادامه می‌آید این حقیقت تلخ را بیشتر آشکار می‌کند.

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

بدیهی است مساله جمعیت، پیش نیاز اساسی پیشرفت همه کشورهاست. در واقع هیچ اتفاقی، از پیشرفت‌های فناوری تا رشد علمی و صنعتی، بدون در نظر گرفتن نیروی انسانی ممکن نخواهد بود.

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها