jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۳۹۰۷۹   ۰۱ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۲:۱۵

سرپرست آموزش‎ وپرورش اظهار کرد: سال تحصیلی با «شاد» آغاز می‌شود، اما به مسئولان دبستان‌ها دستور دادیم که دانش‌آموزان اول ابتدایی به صورت گروهی حداقل یک‎ روز در هفته در مدارس حضور یابند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری صدا و سیما،  علیرضا کاظمی افزود: دانش‌آموزان پایه اولی یک روز در هفته در مدرسه حضور داشته باشند.

وی گفت: امیدواریم با فراهم شدن مقدمات با کمک اولیا و مربیان زمینه بازگشایی آرام و تدریجی مدارس را متناسب با شرایط هر منطقه از کشور مهیا شود.

 کاظمی افزود: برای ایجاد فضای شاد در جامعه باید مدارس فعال شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها