در جلسه تامین و توزیع سوخت استان در مورد تقویت سوخت رسانی به نقاط دور افتاده و صعب العبور تصمیم گیری شد.
در جلسه تامین و توزیع سوخت استان در مورد تقویت سوخت رسانی به نقاط دور افتاده و صعب العبور تصمیم گیری شد.
کد خبر: ۱۳۳۸۰۹۰

به گزارش جام جم آنلاین هرمزگان،در جلسه تامین و توزیع سوخت استان در مورد تقویت سوخت رسانی به نقاط دور افتاده و صعب العبور تصمیم گیری شد.
                 
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی هرمزگان،در این جلسه مرتضی عابدینی سرپرست منطقه هرمزگان با اشاره به در پیش بودن تغییرات آب و هوایی طی ماه های آینده از مسئولین واحدهای عملیاتی خواست با در نظر گرفتن ظرفیت های ایجاد شده و میزان مصرف سوخت بخش های مختلف استان، نسبت به پیش بینی ارسال بموقع سوخت از هم اکنون برنامه ریزی لازم را انجام دهند.

مرتضی عابدینی افزود: در تامین سوخت استان هیچ دغدغه ای نداریم چرا که کارکنان  این شرکت در کنار توزیع سوخت استان که به خوبی انجام می شود؛ وظیفه خطیر تامین سوخت جزایرخلیج فارس از طریق اسکله های نفتی و تامین 63درصد سوخت کشور  از طریق خطوط انتقال فرآورده  برعهده دارند.

در این جلسه واحدهای مختلف از جمله بازرگانی، تامین و توزیع، سامانه هوشمند ، روسای نواحی و انبارهای نفت از وضعیت سوخت رسانی گزارشی ارائه دادند.

در پایان مرتضی عابدینی سرپرست منطقه هرمزگان باتشکر از اهتمام مقام محترم قضایی به مبارزه باقاچاق سوخت و تشکیل کارگروه تخصصی در این ارتباط  گفت:
دادستان محترم با اشراف کامل به موضوع و دقت در علل و عوامل بصورت ریشه ای به این موضوع پرداخته اند و اکنون با اقدامات و پیگیری های مسئولین استان امید می رود بزودی طرح های موثری در این زمینه عملیاتی و اجرایی شود.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها