jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۳۸۰۶۴   ۲۷ شهريور ۱۴۰۰  |  ۱۳:۱۷

در حالی که قبلا اعلام شده بود که دارایی های کریستیانو رونالدو بیش از یک میلیارد دلار است اکنون سایت گل رقم دیگری را برای ثروت واقعی این فوتبالیست اعلام می کند.

به گزارش جام جم آنلاین ، بر اساس گزارش سایت گل ستاره پرتغالی تیم منچستریونایتد بیش از 500 میلیون دلار ثروت دارد که نیمی از آن چیزی است که قبلا اعلام شده است.

رونالدو بخش مهمی از درآمد فوتبالی خود را از راه تبلیغات به دست می آورد. به عنوان مثال نایکی یکی از بزرگ ترین اسپانسرهای اوست و سالیانه مبلغ هنگفتی به این فوتبالیست پرتغالی می دهد.

بر همین گزارش رونالدو اکنون در یونایتد هفته ای 480 هزار پوند دستمزد دارد و علاوه بر آن سالیانه بیش از 23 میلیون پوند درآمد خواهد داشت.

رونالدو هر چه سنش بالاتر می رود درآمد فوتبالی اش کمتر می شود اما در نقطه مقابل درآمدهای ناشی از تبلیغات برای او بیشتر شده است. 

او برای هر تبلیغ اینستاگرامی تا سقف یک میلیون دلار هم درآمد داشته است.

به گفته نشریه معتبر «فوربز»، رونالدو سومین ورزشکار دنیاست که بیشترین دستمزد را دریافت می کند. او 120 میلیون دلار از فوتبال که 40 میلیون دلار از اتفاقات خارج از فوتبال بدست می آید، دریافت می کند.

رونالدوی 36 ساله به تازگی از یوونتوس به تیم سابقش یعنی منچستریونایتد برگشته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها