علیرضا عباسی از تغییرات مکرر در مدیریت شهری فردیس در طی 4 سال گذشته انتقاد کرد.
کد خبر: ۱۳۳۷۷۹۵
انتقاد نماینده کرج از تغییرات مکرر در شهرداری فردیسبه گزارش جام جم البرز، علیرضا عباسی نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا و رییس مجمع نمایندگان استان البرز در مجلس شورای اسلامی  در دیدار با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر فردیس ضمن آرزوی موفقیت برای شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر فردیس،گفت: مردم به شورای قبلی فردیس اعتماد کرده بودند، آنها هم کارهایی را انجام دادند ولی اینکه در عرض ۴ سال این همه تغییرات در شهرداری فردیس ایجاد شود، زیبنده شهر نیست. در مورد انتخاب شهردار در دوره قبلی نکاتی را صریحا گفتم؛ یا در انتخاب شهردارها تصمیمات درستی اتخاذ نمی شد یا انتظارات نادرست و نامعقول منجر به عزل شهردار می شد.
وی با ذکر این مطلب که بهترین تصمیم ها را در انتخاب هایمان باید لحاظ کنیم، ادامه داد: پارلمان شهری وظیفه حمایت، هدایت و نظارت بر کارهای شهرداری را دارد.
عباسی با بیان اینکه در یکسال گذشته استقلال ادارات بالاخص اداره آموزش و پرورش را در بالاترین سطح پیگیری کردم، افزود: مسؤولین محلی باید اهتمام و جدیت بیشتری در حل مسائل فردیس داشته باشند.
وی با بیان اینکه استان البرز در تمام سرانه‌ها جزء رتبه‌های آخر هست، بیان کرد: در مورد مخزن آب فردیس، بیمارستان فردیس، نیروگاه شهید منتظر قائم، مشکلات شهرداری و سایر موارد با پیگیری ها و جلساتی که برگزار می کنیم و خرد جمعی مسئولین مربوطه خروجی لازم حاصل می شود.
رییس مجمع نمایندگان استان البرز در مجلس علاوه بر گله از مسؤولین اجرائی فردیس گفت: فرماندار، شهردار، شورای شهر فردیس و … باید با هم هم‌افزایی کنند و تک صدایی داشته باشند تا اینکه مسائل به نتایج مطلوب برسد.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها