مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اعلام کرد:

تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس درکرمان

title
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمان با اشاره به تقارن هفته دفاع مقدس امسال با اربعین حسینی عنوان کرد:برنامه‌های گرامیداشت هفته دفاع مقدس،همزمان با سراسر کشور۳۰ شهریور جاری با دیدار تصویری با رئیس جمهوری از ساعت ۹ صبح در دانشگاه فرهنگیان کرمان آغاز و در حاشیه آن از ۵۰ عنوان کتاب رونمایی می‌شود.
کد خبر: ۱۳۳۷۲۷۸
تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس درکرمانبه گزارش جام جم آنلاین کرمان؛سرهنگ محمود مهدوی فرد،افزود:سال گذشته ۷۴ عنوان کتاب و 20 کتاب صوتی ویژه شهدا و دفاع مقدس رونمایی شد که امسال نیز علاوه بر ۵۰ کتابی که گفته شد،۲۰ کتاب صوتی نیز رونمایی می‌شود.

وی افزود:غبارروبی گلزار شهدا،اجرای ویژه برنامه مشترک با اداره کل بانوان استانداری در  شب اربعین و سالگرد عملیات ثامن‌الائمه در گلزار شهدا،تجلیل از۶۰۰ پیشکسوت دفاع مقدس،برنامه رادیویی به مدت یک هفته از دیگر برنامه‌های هفته دفاع مقدس است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمان بیان کرد:۱۱۳گلزار شهدای گمنام در استان وجود دارد که به نظر می‌رسد گاهی نسبت به آن غفلت شده است.

مهدوی‌فرد،اجرای برنامه زنده تلویزیونی در دو مکان،۴ شب در موزه دفاع مقدس و ۴ شب در هوانیروز را از دیگر برنامه‌های قابل ذکر عنوان کرد.

وی ادامه داد:طبق موافقت استاندار مصوبه‌ای در شورای هماهنگی دفاع مقدس مبنی بر همکاری ادارات برای چاپ زندگی یک شهید لحاظ شد که در این زمینه تاکنون هماهنگی با هشت اداره برای چاپ کتاب انجام و مقدمات لازم فراهم و نویسنده آن نیز مشخص شده است.
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها