مقایسه کتاب کمک درسی شیمی دوازدهم مبتکران و خیلی سبز

دانش آموزان در مدرسه همیشه به دنبال کسب نمره بالا و رقابت بر سر برتری هستند قبل از همه این مطالب باید بگوییم ممکن است در یک کلاس و با یک آزمون مشابه در درس ریاضی معلم شاهد نمرات متفاوتی از دانش آموزان باشد چرا که سطح یادگیری در دانش آموزان با یکدیگر تفاوت دارد و همه افراد از سطح یکسانی در یادگیری برخوردار نیستند. بنابراین نمی توان از همه دانش آموزان در یک کلاس انتظار نمره خوب را داشت چرا که برخی از دانش آموزان در کلاس درس و با توضیحات معلم و کتاب درسی مطالب را می آموزند اما برخی دیگر نیاز به تمرین بیشتر برای یادگیری دارند و از کتاب کمک درسی به عنوان یک منبع استفاده می کنند.
کد خبر: ۱۳۲۹۶۹۹
 
 
مقایسه کتاب کمک درسی شیمی دوازدهم مبتکران و خیلی سبز
 
هر چند که استفاده از کتاب های کمک درسی این روزها بسیار معمول گشته است اما باز هم هستند کسانی که بدون استفاده از کتاب های کمک درسی در امتحانات حاضر می شوند. برخی دانش آموزان به هنگام خرید کتاب کمک درسی از دوستان خود سوال می کنند و از تجربه آن ها برای خرید استفاده می کنند. شاید مقایسه محبوب ترین کتاب های کمک درسی در بین دانش آموزان تحقیق جذاب و جالبی باشد زیرا تعداد زیاد انتشارات و کتاب های کمک درسی گاهی اوقات خرید را دشوار می کند و حتی شاید بعضی مواقع شما را از خرید منصرف نماید!

مقایسه کتاب کمک درسی شیمی خیلی سبز با کتاب کمک درسی شیمی دوازدهم مبتکران

شیمی یکی از دروسی است که در زندگی روزمره با آن در ارتباط مستقیم هستیم به همین دلیل مطالعه این کتاب می تواند در آینده زندگی ما بسیار تاثیر گذار و مفید باشد بنابراین مهم شمردن مطالب آموزشی شیمی نه تنها در کنکور بلکه در زندگی آنده نیز حائز اهمیت است. کما اینکه این درس در رشته تجربی و ریاضی یکی از دروس مهم تلقی می شود و درصد بالای آن در کنکور می تواند در انتخاب رشته شما برای قبولی بسیار تاثیرگذار باشد.

درس شیمی یک درس کاملا مفهومی است و دانش آموزان برای یادگیری مطالب آن باید کاملا موضوعات را درک نمایند، بنابراین روش مطالعه این درس با سایر دروس کمی متفاوت است زیرا این درس با دروس حفظی تفاوت دارد و در صورت عدم درک مطالب نمب توان موضوعات را حفظ نمود. یکی از نکات کلیدی و مهم در یادگیری مطالب آموزشی درس شیمی هم همین است که باید مطالب آموزشی به طور کامل تفهیم شود. به همین منظور لازم است برای مطالعه درس شیمی ابتدا از کتاب درسی شروع کنید و مطالب کتاب را به طور کامل و عمیق درک کنید.

کتاب شیمی مبتکران پایه دوازدهم و شیمی خیلی سبز از طرفداران زیادی برخوردارند زیرا آموزش های خوبی دارند بنابراین منابع مناسبی هستند که شما با خواندن و مطالعه یک دور این کتب می توانید درصد متوسط رو به بالا کسب نمایید. بهتر است با جزئیات بیشتر به بررسی این دو کتاب بپردازیم ابتدا از شیمی مبتکران شروع می کنیم. شیمی مبتکران دو جلدیه که در هر جلد دو فصل از کتاب پایه دوازدهم منتشر شده است یعنی در جلد اول فصل اول و دوم کتاب درسی و در جلد دوم فصل سوم و چهارم کتاب شیمی دوازدهم پوشش داده شده است.

در درسنامه مبتکران که در بخش پاسخنامه قرار گرفته است با کمک سه شخصیت شکل گرفته است به این صورت که این شخصیت ها سوالی را مطرح می کنند که ممکن است آن سوال در ذهن شما هم شکل گرفته باشد و شما می توانید پاسخ آن سوال را در درسنامه بیابید این روش پرسش و پاسخ می تواند یک محیط صمیمی را ایجاد نماید بنابراین درک مطلب را بهتر و ساده تر کند. جالب است بگوییم این سه شخصیت کاملا با هم تفاوت دارند و سوالاتی که از جانب این سه شخصیت مطرح می شود درجه بندی شده است. یکی دیگر از ویژگی های خوب درسنامه کتاب شیمی مبتکران این است که به بررسی تمرینات کتاب درسی هم پرداخته است.

کتاب کمک درسی شیمی خیلی سبز در گذشته دو جلدی بود اما در چاپ های آخر این کتاب از دو جلد به یک جلد تغییر کرد و به جرات می توان گفت تنها تفاوت آن با مبتکران در تک جلدی بودن آن است چرا که انتشارات خیلی سبز هم درسنامه را در پاسخنامه تست ها قرار داده و هر فصل هم با تست شروع می شود. درسنامه خیلی سبز با لحنی صمیمی اما بسیار مختصر مطالب را توضیح داده است و همین موضوع می تواند یکی از تفاوت های این دو انتشارات با یکدیگر باشد. حال انتخاب با شماست اگر حوصله خواندن بیش از حد را ندارید و به توضیحات مختصر درسنامه خیلی سبز قانع هستید می توانید کتاب کمک درسی شیمی خیلی سبز را خریداری نمایید که تک جلدی است ولی اگر به توضحات بیشتر و سوالات سه شخصیت مبتکران اعتماد دارید می توانید کتاب کمک درسی شیمی مبتکران پایه دوازدهم را خریداری نمایید.

تجربه خرید کتاب کمک درسی از زودر ، تجربه ای ماندگار

همیشه خرید آنلاین یا خرید اینترنتی در فرهنگ ما ایرانی ها یک کار سخت و دشوار است زیرا سخت می توانیم اعتماد کنیم و این عدم اعتماد می تواند گاهی اوقات شما را سر در گم نماید. اما با گذشت زمان و استقبال بسیاری از مردم شرایط متفاوت خواهد شد و خرید حضوری کتاب از کتاب فروشی ها کم رنگ تر خواهد شد. این روزها در بستر اینترنت وب سایت هایی وجود دارد که به صورت تخصصی مربوط به خرید کتاب و لوازم التحریر است و شما می توانید با مراجعه به این وب سایت از خرید خود رضایت کامل داشته باشید.

تیم «زودر» می‌کوشد تا بر اساس سبک زندگی دیجیتال و روش‌های مدرن تامین کالا و خدمات، کسب‌وکار اینترنتی منحصر به فردی را در حوزه تامین و عرضه محصولات وابسته به صنایع نشر، نوشت افزار، لوازم اداری و مهندسی و بازی و سرگرمی ایجاد نماید. برای دستیابی به این هدف، تیم «زودر» قصد دارد تا با در دست گرفتن ابتکارعمل و نوآوری در تامین و عرضه مطلوب کالا و خدمات مورد نظر، با تکیه بر ارکان سه گانه «کاربری آسان و پویا»، «تامین کالا و خدمات با کیفیت مطلوب» و «پاسخگویی به نیازهای مشتریان» ایجاد ارزش نماید و تجربه‌ای متفاوت، لذت‌بخش و منحصر به فرد از کسب و کار اینترنتی را برای ذینفعان خود فراهم آورد.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها