jamejamonline
سیاسی مجلس کد خبر: ۱۳۲۹۲۸۷   ۰۹ مرداد ۱۴۰۰  |  ۱۱:۵۹

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس از پیگیری ترک فعل ها و سوتی های مسئولان خوزستان در این کمیسیون خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری تسنیم، حسن شجاعی علی آبادی نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه و رئیس کمیسیون اصل نود در مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت:

‏سه‌شنبه ۱۴۰۰/۵/۵ در جلسه با مجمع نمایندگان استان ‎خوزستان، مشکلات مردم عزیز و وفادار این استان بحث و بررسی شد. ‎ کمیسیون اصل نود پس از بررسی‌های کارشناسی، پیگیر ترک‌فعل‌ها و سوءتدبیر‌های مسئولان استانی و ملی خواهد بود.

به گزارش تسنیم، حسن شجاعی علی آبادی رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی همچنین از سفر هیئتی از این کمیسیون به خوزستان برای بررسی مشکلات این استان خبر داد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

بعد از شکل‌گیری پیمان شانگهای در سال2001، برخی صاحب‌نظران و کارشناسان علوم سیاسی از آن به عنوان ناتوی شرقی نام بردند. معتقدم این سازمان از ناتو اهمیت بیشتری دارد.

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

تحرکات دیپلماتیک منطقه‌ای با هر یک از کشورهایی که در مناطق آسیایی، آفریقایی و آمریکایی وجود دارد کاری پسندیده، مفید و منتهی به اثر خوب و نتایج درخشان برای کشورمان محسوب می‌شود. یکی از مهمترین همکاری‌ های اقتصادی با مجموعه کشورهایی است که در منطقه شرق آسیا قرار دارند و به سازمان همکاری اقتصادی شانگهای معروف هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها