jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۳۲۸۷۵۹   ۰۵ مرداد ۱۴۰۰  |  ۱۳:۴۳

فرمانده کل ارتش: در بحث کرونا پای کار هستیم و اکنون سه ایستگاه خودرویی برای واکسن کرونا دایر کردیم.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری صدا وسیما، امیرسرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی در مراسم تجلیل از خدمتگزاران نیرو‌های مسلح در عرصه سلامت و مقابله با بیماری کرونا، درباره فعالیت‌های ارتش در بحث مقابله با بیماری کرونا افزود: آنچه دست ما بوده که امانت ملت است در بحث کرونا به کار گرفتیم و همه دست اندرکاران پای کار آمدند و خدا را شکر اکنون پای کار هستند و همه ظرفیت‌های بیمارستانی ارتش در این عرصه بکار گرفته شده است.
 
تعداد بازدید : 7

وی ادامه داد: بیمارستان‌های ارتش همچنان کارشان را در بحث کرونا انجام می‌دهند و دو سه ایستگاه خودرویی برای تزریق واکسن کرونا دایر کردیم که خیلی مرتب و منظم وظایفشان را انجام می‌دهند و در مناطق محروم نیز مانند سیستان و بلوچستان نیرو‌های ما پای کارند.

فرمانده ارتش گفت: ارتش امانت ملت است و به فرمان فرمانده معظم کل قوا هر جا لازم باشد در خدمت ملت است و این را نعمت خدا می‌دانیم و شکرگزاریم.

وی افزود: عیدی بزرگ ما به ملت فعلا همین حرکت ناوگروه‌های دریایی (به سمت آب‌های آزاد) است که کار بزرگی انجام شده و لازم است در همه ابعاد روی آن کار شود.

امیر موسوی گفت: کار عظیمی که انجام شده یک کار راهبردی است و تغییری راهبردی ایجاد کرده و امروز موازنه و معادلات را به هم زده است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

تحرکات دیپلماتیک منطقه‌ای با هر یک از کشورهایی که در مناطق آسیایی، آفریقایی و آمریکایی وجود دارد کاری پسندیده، مفید و منتهی به اثر خوب و نتایج درخشان برای کشورمان محسوب می‌شود. یکی از مهمترین همکاری‌ های اقتصادی با مجموعه کشورهایی است که در منطقه شرق آسیا قرار دارند و به سازمان همکاری اقتصادی شانگهای معروف هستند.

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

 بر اساس تجربیات سالیان گذشته چند نکته درباره آژانس بین‌ المللی انرژی اتمی وجود دارد. نکته اول این است که آژانس یک محیط سیاسی است، به این معنا که اعضای شورای‌ حکام همیشه اکثریت غربی داشته و آژانس از این نظر یک ابزار سیاسی در دست کشورهای غربی بوده که هرگاه خواسته‌اند، فشار خود را نسبت به کشورهای دیگر افزایش یا کاهش داده‌اند.

دیپلماسی سلامت

دیپلماسی سلامت

یکی از مهم‌ترین زمینه‌ها در حوزه فعالیت سیاست خارجی هر کشور، تامین منافع ملی است. درواقع ما باید وزارت امورخارجه را یک ایران خارج از کشور و خارج از مرز بدانیم. یعنی وزیر خارجه، وزیر بهداشت ایران در خارج از مرزها است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها