قرعه کشی نیمه نهایی جام حذفی فوتبال ایران

استقلال به قلعه نویی خورد!

هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال ایران

فیروز به محل حادثه برگشت / پرسپولیس در پی حفظ رکورد

تنها شکست «فیروز کریمی» با تراکتور در ورزشگاه آزادی رقم خورده و پرسپولیس هم هیچ باختی را در این فصل در خانه نداشته است و حالا در هفته بیست و نهم لیگ برتر این تیم‌ها امروز در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت.
کد خبر: ۱۳۲۸۴۲۵

به گزارش جام جم آنلاین، تیم‌های پرسپولیس تهران و تراکتور تبریز در چارچوب هفته بیست و نهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران باید در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر بروند. این بازی در ورزشگاه آزادی به انجام خواهد رسید و برای هر ۲ تیم حساسیت‌های فراوانی را به دنبال خواهد داشت.

پرسپولیس در مسیر قهرمانی قدم برداشته است. آنها ۲ امتیاز نسبت به سپاهان برتری دارند و یک لغزش ممکن است به بهای از دست رفتن یک جام برایشان باشد.

تیم یحیی در این فصل تنها یک شکست را متحمل شده و در ورزشگاه آزادی به هیچ تیمی نباخته است. ۱۲ پیروزی و ۲ تساوی ماحصل کار سرخپوشان تهرانی در ورزشگاه آزادی بوده است.آنها ۲۲ گل به ثمر رسانده اند و تنها پنج گل دریافت کرده‌اند.

تیم تبریزی اما در دیدارهای خارج از خانه چهارمین تیم برتر بوده است. ۶ برد، چهار تساوی و چهار شکست ماحصل تلاش تی تی ها در دیدارهای خارج از خانه در لیگ بیستم بوده است. آنها ۱۸ گل به ثمر رسانده‌اند و ۱۶ بار دروازه‌شان باز شده است.

پرشورها در میانه‌های جدول بودند و حتی رسیدن به رتبه چهارم هم برایشان بسیار دور به نظر می‌رسید، اما حضور فیروز کریمی در این تیم به عنوان سرمربی باعث شد تا ورق برگردد و آنها به یکی از مدعیان اصلی عنوان چهارمی تبدیل شوند.

در حال حاضر آنها با ۴۲ امتیاز تیم چهارم جدول هستند و امید دارند با قهرمانی استقلال در جام حذفی و حفظ رتبه چهارم به سهمیه لیگ قهرمانان آسیا در فصل بعد دست پیدا کنند. به همین دلیل دیدار با پرسپولیس برای آنها نیز اهمیت فراوانی دارد.

تراکتورِ تحت هدایت «فیروز کریمی» تا به اینجا در چهار مسابقه و از ۱۲ امتیاز ممکن به ۹ امتیاز رسیده است.

کسب سه پیروزی و تحمل یک شکست در چهار مسابقه که فوق‌العاده بوده است. آنها در این مدت گل‌گهر سیرجان، آلومینیوم اراک و ذوب آهن اصفهان را شکست داده اند و تنها مقابل استقلال تهران شکست خوردند. دیداری که دست بر قضا در همین ورزشگاه آزادی برگزار شد که بازهم باید تی تی ها در آن به میدان بروند.

حال باید دید در این جدال جذاب چه نتیجه‌ای به دست خواهد آمد و کدام تیم به موفقیت می‌رسد. به نوعی نتیجه مساوی نتیجه فوق العاده‌ای برای ۲ تیم نخواهد بود.

منبع: ایرنا

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها