jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۲۸۰۲۰   ۰۱ مرداد ۱۴۰۰  |  ۱۸:۴۴

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران خبر داد:

نجات ۸ نفر از آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از نجات ۸ نفر در آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان اظهار کرد: ساعت ۱۴:۰۲ یک مورد آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی در بلوار فردوس شرق، خیابان دانشور به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد و سه ایستگاه به همراه خودرو حامل تجهیزات تنفسی به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: محل حادثه یک ساختمان ۴ طبقه، ۸ واحدی بود که در پارکینگ چهار دستگاه خودرو و چند موتور و دوچرخه وجود داشت که زمان رسیدن آتش نشانان یک دستگاه خودروی «دوو» کاملا شعله ور بود و به یک دستگاه خودروی ۲۰۶ هم سرایت کرده بود. دود بسیار زیادی وجود داشت و آتش در حال سرایت به واحد‌ها و خودرو‌های دیگر بود.

ملکی گفت: آتش نشانان به دو گروه تقسیم شدند و در طبقه منفی یک آتش را خاموش کردند و گروه دیگر همزمان با تخلیه دود با دستگاه‌های تنفسی به طبقات رفتند. بعد از خاموش شدن آتش ۸ نفر شامل ۵ آقا و ۳ خانم با کمک آتش نشانان خارج شدند که ۴ نفر دچار دودگرفتگی شده بودند و تحویل عوامل اورژانس شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران خاطر نشان کرد: آتش کاملا خاموش شد و عوامل مشغول ایمن سازی محل هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها