jamejamonline
کرمان عمومی کد خبر: ۱۳۲۵۲۶۷   ۱۶ تير ۱۴۰۰  |  ۱۶:۰۶

معاون اجتماعی پلیس کرمان خبر داد:

فروش گوشی های سرقتی با قیمتی اندک در سایت دیوار 

معاون اجتماعی پلیس کرمان از دستگیری فردی که با زورگیری، تلفن همراه شهروندان را سرقت می کرد و سپس با قیمتی اندک در سایت دیوار به فروش می رساند؛ خبر داد. 

به گزارش جام جم آنلاین کرمان؛کوروش احمد یوسفی، اظهار داشت: ماموران مرکز رصد فضای مجازی پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان کرمان در پی کسب خبری مبنی بر خرید و فروش گوشی های هوشمند سرقتی با قیمتی کمتر از قیمت بازار در سایت دیوار،  بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران با انجام تحقیقات لازم سارق را شناسایی و ضمن هماهنگی قضائی او را در مخفیگاهش دستگیر و در بازرسی از آنجا 17 گوشی تلفن همراه هوشمند و دو قبضه سلاح سرد را کشف کردند.
وی افزود: این سارق19 ساله در بازجویی های ماموران،پس از مشاهده دلایل و مستندات قانونی پلیس به 17 فقره سرقت تلفن همراه شهروندان از طریق زورگیری اعتراف کرد.

کوروش احمدیوسفی،با بیان اینکه پرونده جهت بررسی بیشتر به پلیس آگاهی ارائه شد بیان داشت: بسیاری از شیادان و سارقان از سایت دیوار برای مقاصد شوم و رسیدن به اهداف خود استفاده می کنند و شهروندان می بایست در خریدهای خود دقت بیشتری داشته باشند و پس از بررسی تمامی جوانب اقدام به خرید کنند و فریب قیمت های پایین از سوی افراد در این گونه سایت ها را نخورند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس کرمان - یادداشت

بیشتر
شالوده زندگی با اعتیاد پدر از هم پاشید

شالوده زندگی با اعتیاد پدر از هم پاشید

دختر 16 ساله که با ناامیدی بسیار به واحد مشاوره کلانتری متوسل شده و دیگر تمایل نداشت نزد خانواده خود برگردد،دلیل حال و روز نامساعدش را اعتیاد پدر و جدایی زود هنگام او از مادرش عنوان کرد.

نیازمندی ها