مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان:

سینماهای مشهد در وضعیت قرمز تعطیل نیست

حوزه هنری استان از شکسته شدن رکورد فروش روزانه سینماها از ابتدای شیوع کرونا خبر داد

انفجار « دینامیت» در سینماهای مشهد!

مدیر امور سینمایی حوزه هنری خراسان رضوی گفت: استقبال مردم از روز اول اکران فیلم «دینامیت» رکورد فروش روزانه سینماهای آفریقا و هویزه مشهد را از ابتدای شیوع بیماری کرونا شکست.
کد خبر: ۱۳۲۴۵۸۶

به گزارش جام جم آنلاین خراسان رضوی، پهلوانی با اشاره به استقبال مردم از سینماهای آفریقا و هویزه مشهد پس از اکران فیلم دینامیت اظهار کرد: اکران فیلم دینامیت از ساعت ۱۶ روز جمعه در سینماهای هویزه و آفریقای مشهد آغاز شد و با توجه به این که فروش بلیت به صورت اینترنتی بود و سئانس‌ها را در سامانه‌های فروش اینترنتی تعریف کردیم، استقبال مردم بسیار زیاد بود و به این دلیل سالن‌های مختلفی را به عنوان سئانس فوق‌العاده تا انتهای شب به چرخه اکران فیلم دینامیت اضافه کردیم.

وی با اشاره به اختصاص سئانس‌های فوق‌العاده در سینماهای هویزه و آفریقا و رکورد فروش، تصریح کرد: روز جمعه در پردیس سینمایی هویزه ۱۵ سئانس و در سینما  آفریقا سه سئانس را به اکران فیلم دینامیت اختصاص دادیم که در این ۱۸ سئانس، رکورد فروش روزانه سینماهای هویزه و آفریقا، از ابتدای شیوع بیماری کرونا تا کنون شکسته شد.

در پردیس سینمایی هویزه رکورد فروش دوره کرونا که از اسفند سال 98 تا کنون را شامل می‌شود، روز جمعه با اکران دینامیت ۷۲ درصد افزایش یافت و در سینما  آفریقا سه برابر افزایش فروش روزانه اتفاق افتاد.

مدیر امور سینمایی حوزه هنری خراسان رضوی ادامه داد: روز جمعه حدود ۱۳۰۰ نفر از مردم مشهد برای اکران فیلم سینمایی دینامیت به پردیس سینمایی هویزه و حدود ۵۰۰ نفر به سینما  آفریقای مشهد مراجعه کردند که در مجموع این تعداد به ۱۸۰۰ نفر مخاطب رسید.

پهلوانی با بیان این که استقبال مردم از اکران این فیلم جدید همچنان ادامه دارد، اظهارکرد: برای این هفته نیز سئانس‌ها در سامانه‌های فروش اینترنتی بلیت تعریف شده  است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها