jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۲۳۸۳۷   ۰۸ تير ۱۴۰۰  |  ۲۰:۱۷

در ادامه خشونت های مسلحانه در آمریکا، بر اثر تیراندازی در باشگاه «اونیکس» در آتلانتا، ۳ نفر زخمی شدند.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، حادثه تیراندازی سحرگاه امروز سه شنبه در یک باشگاه مردانه در شمال شرقی آتلانتا واقع در آمریکا روی داده است.

بر اساس اعلام این شبکه، این تیراندازی ساعت ۳:۳۰ دقیقه بامداد امروز روی داد.

پلیس آتلانتا در پی حادثه تیراندازی در باشگاه «اونیکس»، به محل حادثه اعزام شد؛ اما تا کنون اطلاعاتی پیرامون ضارب و یا شناسایی آن ارائه نداده است.

از سوی دیگر، شبکه تلویزیونی WXIA-TV در این باره اعلام کرد: در این حادثه ۳ نفر زخمی شده اند.

به گزارش مهر، در حالی که روزانه خبرهای متعددی در خصوص تیراندازی در آمریکا و آمار بالای جان باختگان در این حوادث منتشر می‌شود، لابی قدرتمند سلاح اجازه نمی‌دهد که قانونی در خصوص اعمال محدودیت بر حمل سلاح در این کشور تصویب شود.

در دسترس بودن سلاح گرم در آمریکا و فروش انواع مختلف آن در فروشگاه‌ها سبب شده تا اغلب مردم اسلحه شخصی در اختیار داشته باشند و به همین علت آمار قتل و کشتار در این کشور با استفاده از سلاح گرم بسیار بالا است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها