jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۲۲۷۵۷   ۰۲ تير ۱۴۰۰  |  ۱۸:۱۶

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اعلام کرد؛

قرنطینه ۸۵ مسافر کرونایی در مرزهای کشور

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: تاکنون ۸۵ نفر از مسافران در مرزهای کشور به شکل موقت قرنطینه شده‌اند.

به گزارش جام جم آنلاین، مهدی ولی پور ضمن تاکید بر تداوم اجرای طرح کنترل بهداشتی مسافران در مبادی مرزی کشور گفت: این طرح با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ٢٠ اسفند ۹۹ آغاز شده و تا صبح امروز دوم تیرماه، ۳۸۷ هزار و ۸۳۳ نفر از مسافران کنترل و غربالگری شده‌اند.

وی افزود: در این مدت ۵۴ هزار و ۲۶۶ مورد تست فوری و ۳۱ هزار و ۳۶۴ مورد تست پی سی آر از مسافران مشکوک به کرونا گرفته شده و ۸۵ نفر از مسافران نیز به شکل موقت قرنطینه شده‌اند.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: این طرح با مشارکت ۴۷۱ نیروی عملیاتی در ١۶ استان در حال اجراست.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

کپرنشینان، بخش زیادی از زمین‌های چابهار را به تصرف خودشان درآورده‌اند، در صورتی که این وضعیت نیاز به ساماندهی اساسی دارد؛ اتفاقی که رئیس‌جمهور محترم دستور اکید دادند که در بازه زمانی مشخص یکساله، این ساماندهی اتفاق بیفتد.

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

آنچنان که از شواهد و قرائن برمی‌آید، امسال هم خبری از برگزاری پرشور و فراگیر راهپیمایی اربعین نیست؛ هم به‌ دلیل افزایش شدید بیماری در ایران و هم ناپایداری وضعیت بهداشتی و سلامتی در عراق (که حتی در سال‌های ماقبل کرونا هم، شرایط چندان مناسبی نداشت).

مردی که یک دنیا حرف داشت

مردی که یک دنیا حرف داشت

از پس ِ‌سال‌های رفته درست یادم نیست چه روزی بود و چه ماهی‌ ولی می‌دانم در یکی از سال‌های نخست دهه80 از سالن کوچک کنفرانس در وزارت کشور که بیرون آمدیم و پای برج میدان فاطمی که ایستادیم، هم خورشید غروب کرده بود و هم سوز تندی می‌آمد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

نیازمندی ها