jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۲۲۷۵۷   ۰۲ تير ۱۴۰۰  |  ۱۸:۱۶

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اعلام کرد؛

قرنطینه ۸۵ مسافر کرونایی در مرزهای کشور

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: تاکنون ۸۵ نفر از مسافران در مرزهای کشور به شکل موقت قرنطینه شده‌اند.

به گزارش جام جم آنلاین، مهدی ولی پور ضمن تاکید بر تداوم اجرای طرح کنترل بهداشتی مسافران در مبادی مرزی کشور گفت: این طرح با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ٢٠ اسفند ۹۹ آغاز شده و تا صبح امروز دوم تیرماه، ۳۸۷ هزار و ۸۳۳ نفر از مسافران کنترل و غربالگری شده‌اند.

وی افزود: در این مدت ۵۴ هزار و ۲۶۶ مورد تست فوری و ۳۱ هزار و ۳۶۴ مورد تست پی سی آر از مسافران مشکوک به کرونا گرفته شده و ۸۵ نفر از مسافران نیز به شکل موقت قرنطینه شده‌اند.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: این طرح با مشارکت ۴۷۱ نیروی عملیاتی در ١۶ استان در حال اجراست.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

دگران روند و آیند و تو همچنان که هستی

دگران روند و آیند و تو همچنان که هستی

بزرگی می‌گفت اصلا خرید و فروش خانه و زمین در کربلا ایراد دارد. مگر نه این که سیدالشهدا (علیه السلام) وقتی رسید کربلا زمین را از صاحبانش خرید که خونش بر زمین خودش جاری شود؟ پس از ماجرای کربلا تکلیف زمین‌ها چه شد؟

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

نیازمندی ها