jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۱۳۲۲۵۳۷   ۰۱ تير ۱۴۰۰  |  ۱۹:۲۲

تیم ملی والیبال کشورمان در چهاردهمین مسابقه خود در لیگ ملت‌ های 2021 به مصاف لهستان رفت و نتیجه را به حریف خود واگذار کرد.

به گزارش جام جم آنلاین، تیم ملی والیبال کشورمان در چهاردهمین مسابقه خود در رقابت‌های لیگ ملت‌ های 2021 از ساعت 17:30 به مصاف لهستان رفت و که این بازی با نتیجه 3 بر صفر و با امتیازهای 25 بر 20، 25 بر 20 و 25 بر 16 به سود لهستانی‌ها خاتمه پیدا کرد.

ولادیمیر آلکنو برای این مسابقه از جواد کریمی، مرتضی شریفی، امیرحسین اسفندیار، بردیا سعادت، علی اصغر مجرد، مسعود غلامی و آرمان صالحی استفاده کرد. ملی‌پوشان ایران از سیزده مسابقه قبلی خود 5 پیروزی و 8 شکست در کارنامه دارند.

ست نخست؛ 25 بر 20 به سود لهستان

لهستانی‌ها بازی را بهتر از ایران شروع کردند و توانستند اختلاف خوبی با شاگردان آلکنو ایجاد کنند. در امتیاز 8 بر 4 به سود لهستان، بازیکنان هر دو تیم به وقت استراحت فنی اول رفتند.

شاگردان هینن با سرویس‌های خوب خود تیم ایران را تحت فشار قرار دادند. در امتیاز 16 بر 8 به سود لهستان یک بار دیگر بازیکنان دو تیم به وقت استراحت فنی رفتند. این ست در نهایت با نتیجه 25 بر 20 به سود لهستان خاتمه پیدا کرد.

ست دوم؛ 25 بر 20 به سود لهستان

بازی در ست دوم پایاپایی دنبال شد و در امتیاز 8 بر 7 به سود لهستان، بازیکنان هر دو تیم به وقت استراحت فنی اول رفتند.

بازی در امتیاز 14 به تساوی کشیده شد. بازی در امتیاز 20 هم مساوی بود، اما لهستانی‌ها رفته‌رفته اختلاف را بیشتر کردند و نتیجه 22 بر 20 به سود آنها شد. این ست در نهایت با نتیجه 25 بر 20 به سود لهستان خاتمه پیدا کرد.

ست سوم؛ 25 بر 16 به سود لهستان

برای شروع ست سوم هم ترکیب ایران تغییری نکرد. لهستانی‌ها موفق شدند در همان ابتدا 6 امتیاز کسب کنند تا در امتیاز 6 بر صفر آلکنو درخواست وقت استراحت فنی کند.

در امتیاز 8 بر 3 به سود لهستان، بازیکنان هر دو تیم به وقت استراحت فنی اول رفتند. در امتیاز 16 بر 7 به سود لهستان، بازیکنان هر دو تیم به وقت استراحت فنی دوم رفتند.

این ست در نهایت با نتیجه 25 بر 16 به سود شاگردان هینن خاتمه پیدا کرد تا ایران همچنان روی نوار شکست باشد و نهمین باخت خود را تجربه کند.

شاگردان ولادیمیر آلکنو در آخرین مسابقه خود در رقابت‌های لیگ ملت‌ های امسال فردا از ساعت 18:30 مقابل آرژانتین صف‌آرایی خواهند کرد.

منبع: فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر