رئیس دفتر حماس در غزه:

زمان آزادی مسجدالاقصی نزدیک است

رئیس دفتر سیاسی حماس در غزه در کنفرانسی که برای حمایت از مقاومت و قدس برگزار شد، بر نزدیک بودن آزادی مسجدالاقصی تأکید کرد و گفت، تمام طیف‌ های ملت فلسطین پیروزی را در نبرد قدس رقم خواهند زد.
کد خبر: ۱۳۲۲۰۶۲

به گزارش جام جم آنلاین، امروز (یکشنبه) کنفرانسی در حمایت از مقاومت و یاری قدس با حضور شخصیت‌های مطرح و سران عشایر فلسطینی در غزه برگزار شد.

بر اساس گزارش کانال تلگرامی خبرگزاری «شهاب»، «یحیی السنوار» رئیس دفتر سیاسی حماس در غزه در این کنفرانس گفت، خوی و موضع فلسطینی‌ها با اقدامات برخی برای عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی تغییر نکرده و زمان آزادی مسجدالاقصی با اقدامات مقاومت فلسطین نزدیک است.

وی خطاب به حاضران در جلسه افزود: من اطمینان دارم بسیاری از شما که پا به سن گذاشته‌اید در روز خیزش بزرگ، روحیه جوانی خواهید داشت و برای به دست گرفتن کلاشینکف با جوانان مسابقه می‌دهید؛ ما به زمان نزدیکی آزادی مسجدالاقصی و اقامه نماز در آن نزدیک هستیم.

السنوار تأکید کرد، تمام طیف‌های ملت فلسطین پیروزی را در نبرد قدس رقم خواهند زد.

در ماه گذشته (اردیبهشت) گروه‌ های مقاومت فلسطین در دفاع از مسجد الاقصی و به نشانه اعتراض به تجاوزهای صهیونیستی در قدس نبرد «شمشیر قدس» را به راه انداختند و در یازده روز بیش از چهار هزار راکت و موشک به سمت فلسطین اشغالی شلیک کردند.

از سوی دیگر، همزمان با ادامه تماس‌های میانجی مصری با جنبش حماس برای ادامه آتش‌بس، علمیات فشار میدانی در طول مرزهای نوار غزه و فلسطین اشغالی ادامه دارد تا جلوی وضعیتی که رژیم صهیونیستی قصد دارد پس از عملیات شمشیر قدس تثبیت کند، گرفته شود.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها