jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۲۱۷۶۳   ۲۹ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۴:۰۷

پسر مو طلایی با معرفی خود به‌عنوان تبعه آمریکا و فریب زنان و دختران جوان از آنها سرقت می‌کرد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، چندی پیش دختر جوانی با حضور در کلانتری شهرک‌ غرب تهران از مردی شیاد به اتهام دستبرد به خانه‌اش شکایت کرد.

شاکی در جریان تحقیقات پلیسی گفت: در یک سمینار شرکت کرده بودم که با مردی جوان که موهای طلایی داشت آشنا شدم. او مدعی بود تبعه آمریکاست و به زبان انگلیسی مسلط بود. به او علاقه‌مند شده و قرار بود با هم ازدواج کنیم. او به خانه‌ام در رفت‌وآمد بود و یک روز طلا، تلفن‌همراه و اموال قیمتی‌ام را سرقت کرد و متواری شد. با پیگیری ماجرا متوجه شدم دروغ گفته و تبعه آمریکا نیست.

بعد از این شکایت، دختران و زنان جوان دیگری نیز با حضور در کلانتری شهرک‌غرب شکایت‌های مشابهی را مطرح کردند. تحقیقات نشان می‌داد که همه شاکیان در دام کلاهبردار مو طلایی گرفتار شده‌اند.

تحقیقات برای دستگیری متهم فراری ادامه داشت تا این‌که چند روز پیش درحالی‌که متهم اقدام به سرقت از داخل خودروی زنی جوان در شهرک‌غرب تهران کرده و در حال فرار بود بازداشت شد و به سرقت از زنان و فریب آنها اعتراف کرد.

سرهنگ جلیل موقوفه‌ای، رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ دراین‌باره گفت: با اعتراف متهم تحقیقات از او ادامه دارد.

گروه حوادث روزنامه جام جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر