jamejamonline
کرمان عمومی کد خبر: ۱۳۲۰۸۸۳   ۲۴ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۸:۳۶

فرمانده انتظامی شهرستان نرماشیر از توقیف یک دستگاه تریلر و کشف 25 تن سیمان قاچاق در عملیات ماموران دایره مبارزه با قاچاق کالا پلیس آگاهی این شهرستان خبر داد. 

به گزارش جام جم آنلاین کرمان؛ سرهنگ رضا زید آبادی اظهار داشت: در راستای مبارزه با کالای قاچاق ماموران پلیس آگاهی این شهرستان هنگام کنترل خودروها در محور بم-نرماشیر به یک دستگاه تریلر حامل سیمان  مشکوک و برای بررسی بیشتر آن را متوقف کردند.

وی افزود: ماموران پس از بررسی مدارک، 25 تن سیمان فاقد مجوز را که به قصد قاچاق و خروج از مرزهای شرقی بارگیری شده بود را کشف ،که برابر نظر کارشناسان مربوطه ارزش این محموله قاچاق 175 میلیون ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی نرماشیربا اشاره به دستگیری یک نفر متهم و معرفی او به مرجع قضائی، خاطر نشان کرد: مبارزه با اخلالگران اقتصادی همواره در دستور کار پلیس است و شهروندان می توانند در صورت اطلاع از هر گونه فعالیت اقتصادی غیر مجاز از سوی افراد سودجو و متخلف موضوع را از طریق 110 به پلیس گزارش دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس کرمان - یادداشت

بیشتر
شالوده زندگی با اعتیاد پدر از هم پاشید

شالوده زندگی با اعتیاد پدر از هم پاشید

دختر 16 ساله که با ناامیدی بسیار به واحد مشاوره کلانتری متوسل شده و دیگر تمایل نداشت نزد خانواده خود برگردد،دلیل حال و روز نامساعدش را اعتیاد پدر و جدایی زود هنگام او از مادرش عنوان کرد.

نیازمندی ها