jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۲۰۶۲۱   ۲۳ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۱:۳۱

اتفاق شب گذشته دیدار دانمارک و فنلاند جنجال گسترده ای در تمامی رسانه های جهان به پا کرده است. در این دیدار که در جام ملت های اروپا برگزار شد کریستیان اریکسن ستاره تیم ملی دانمارک از هوش رفت.

به گزارش جام جم آنلاین ، این فقط از یک هوش رفتن ساده نبود، نبض اریکسن از کار ایستاده بود!

این اتفاق در دقیقه 42مسابقه افتاد. 

در واقع این ستاره دانمارکی دچار حمله قلبی شده بود و اگر کمک سیمون کیائر کاپیتان دانمارک نبود شاید اتفاق خیلی بدتری رخ می داد چرا که او باعث شد اریکسن زبان خود را نبلعد، اتفاقی که منجر به خفگی می شود. 

بعد از او، مورتن پوسن، پزشک مجرب مستقر در ورزشگاه و همکارانش پزشکی مستقر در ورزشگاه عملیات احیای ستاره دانمارکی را در گوشه مستطیل سبز آغاز کردند.

این اتفاق باعث شد تا بازیکنان دانمارک و حتی فنلاند اشک بریزند.

یکی از اعضای پزشکی تیم ملی دانمارک می گوید وقتی وارد زمین مسابقه شدند اریکسن نبض نداشت.

ستاره دانمارکی بعد از انتقال به بیمارستان و انجام یکسری اقدامات پزشکی به حالت پایدار رسید. او حتی پیامی ویدیویی به هم تیمی هایش داد و خواستار ادامه بازی شد.

دیلی میل ساعاتی پیش نوشت اگر مشکل قلبی او احراز شود دیگر هرگز نباید فوتبال بازی کند. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها