jamejamonline
لرستان عمومی کد خبر: ۱۳۲۰۳۴۵   ۲۲ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۶:۴۶

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد گفت: شرکت در انتخابات یک وظیفه شرعی است

به گزارش جام جم آنلاین لرستان: حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی افزود: دشمنان به دنبال فاصله بین مردم و ارکان نظام هستند و می‌خواهند با این فاصله ضربه به نظام ولی فقیه و ملت ایران بزنند و این خوابی است که تعبیر نخواهد شد.
 
وی ادامه داد: حضور مردم در انتخابات یک امر مهم است، مسئولین باید خود را زیر دست مردم بدانند و همه آنان را در شرکت به حضور حداکثری تشویق کنند.

نماینده ولی فقیه در لرستان اظهار کرد: همانطور که مقام معظم رهبری و امام راحل بر حضور حداکثری در انتخابات ها تاکید داشته اند باید مردم در این انتخابات حضور چشمگیری داشته باشند، تا یک بار دیگر دشمنان نظام ناامید شوند.
 
وی تصریح کرد: کسانی هم در داخل می‌گویند مشارکت نکنید که داغ فرزندان شهید را بر دل مادران و همسران شهید را بر دل بانوان صبور گذاشته و همچنان به دنبال ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.
 
حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی گفت: شرکت در انتخابات یک وظیفه است و باید مراقب باشیم کسانی را انتخاب کنیم که بتوانند مشکلات مردم را حل و فصل و درد مردم را کشیده باشند.
 
نماینده ولی فقیه در لرستان افزود: همه علما، فرهیختگان، اصناف، بازاریان، سران قبایل عشایر و روستاییان و همه اقشار مختلف با حضور خود در انتخابات ۲۸ خرداد مشت محکمی بر دهان دشمنان ایران اسلامی بزنند.
 
وی همچنین گفت: باید به دنبال بهترین و شایسته ترین، دانا و توانا ترین فرد در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا باشیم.
 
امام جمعه خرم آباد اظهار داشت: بسته تحول‌آفرین برای استان لرستان تهیه شده که به محض رای آوردن رئیس جمهور جدید آن را در اختیار شخص رئیس‌جمهور جدید قرار خواهیم داد.
 
وی از همه مردم لرستان  خواست با مشارکت حداکثری همچون سال‌های گذشته درصد بالایی را در کشور ثبت و ضبط کنند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس لرستان - یادداشت

بیشتر
نقش راه‌آهن در توسعه گردشگری

نقش راه‌آهن در توسعه گردشگری

حمل‌ونقل بخش مهمی از فعالیت‌ها در بخش گردشگری است که علاوه بر جابه‌جایی گردشگران از مبدأ به مقصد، خود نیز می‌تواند یک جاذبه گردشگری باشد. راه آهن یکی از اقتصادی‌ترین وسایل حمل و نقل محسوب می‌شود.

نیازمندی ها