jamejamonline
کرمان عمومی کد خبر: ۱۳۲۰۲۰۹   ۲۱ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۳:۰۹

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی: 

ارتقاءشاخص های امنیتی کرمان تحقق یافته است

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت : یکی از مولفه های رشد و توسعه استان کرمان در ارتقاءشاخص های امنیتی تحقق پیدا کرده که در این رابطه جا دارد از تدابیر و زحمات مجموعه انتظامی استان قدردانی کنم.

به گزارش جام جم آنلاین کرمان؛محمدرضا پورابراهیمی،درحاشیه نشست با فرمانده و معاونان انتظامی استان کرمان بیان داشت: خداوند منان توفیق داد که امروز در ایامی که به استقبال انتخابات سیزدهم ریاست جمهوری می رویم در جمع خادمان نظم و امنیت نیز حضور یابیم و در جریان مجموعه اقدامات این عزیزان قرار بگیریم.

وی افزود: بحمدالله با اقدامات، تدابیر و طرح های خوبی که از سوی مسئولان انتظامی صورت گرفته قطعا شاهد یک جو آرام و مطلوب در حوزه انتخابات پیش رو خواهیم بود و ما به عنوان نمایندگان مجلس وظیفه خود می دانیم از این عزیزان در حوزه های مختلف به سبب حجم ماموریتی که دارند، حمایت کنیم.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس اظهار داشت:در این میان یکی از مولفه های رشد و توسعه استان کرمان در ارتقائ شاخص های امنیتی تحقق پیدا کرده که در این رابطه نیز جا دارد از تدابیر و زحمات مجموعه انتظامی قدردانی و یادآوری کنم به عنوان نماینده مردم در مجلس تلاش خواهیم کرد این نیرو در ابعاد مختلف بیش از پیش مورد حمایت قرار بگیرد و حتما در سال جاری طی یک نشست با مسئولان استانی بخشی از کارنامه وسیع و موفق انتظامی استان را تشریح و تبیین خواهیم کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس کرمان - یادداشت

بیشتر
شالوده زندگی با اعتیاد پدر از هم پاشید

شالوده زندگی با اعتیاد پدر از هم پاشید

دختر 16 ساله که با ناامیدی بسیار به واحد مشاوره کلانتری متوسل شده و دیگر تمایل نداشت نزد خانواده خود برگردد،دلیل حال و روز نامساعدش را اعتیاد پدر و جدایی زود هنگام او از مادرش عنوان کرد.

نیازمندی ها