نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری:

تامین مواد اولیه و ایجاد زنجیره ارزش افزوده اولویت ماست

نامزد سیزدهمین دوره ریاست جمهوری گفت: بپذیریم که قیمت‌گذاری باید در بازار صورت بگیرد. نتیجه قیمت گذاری دستوری همین مسائلی است که شاهد آن هستیم.
کد خبر: ۱۳۱۹۳۹۰

به گزارش جام جم آنلاین، عبدالناصر همتی، نامزد سیزدهمین دوره ریاست جمهوری امروز یکشنبه در حاشیه ضبط برنامه های تبلیعاتی خود در سازمان صدا و سیما در جمع خبرنگاران گفت: بپذیریم که قیمت‌گذاری باید در بازار صورت بگیرد. نتیجه قیمت گذاری دستوری همین مسائلی است که هم اکنون شاهد آن هستیم. وقتی وارد قیمت گذاری دستوری بشویم یعنی وارد رانت شده ایم. توزیع رانت هم قابل کنترل نیست و امکان ندارد وضعیت درست شود. دولت به جای دخالت در بازار، اقداماتی انجام دهد تا بازار درست عمل کند و این مهم ترین سیاست و اقدام من برای کنترل بازار و قیمت محصولات است.

همتی در ادامه گفت: مناظره ای که دیروز برگزار شد دیروز مثل مسابقه هفته بود و فرصت برای اعلام برنامه ها نبود و متاسفانه من یک در برابر ۵ نفر بودم و جریان خاصی متحد شده بودند تا من را تخریب کنند. با اینکه من گفته بودم نماینده دولت نیستم و مستقل به صحنه آمده ام دوستان تلاش کردند من نتوانم برنامه هایم را بگوئیم و حاشیه ایجاد کردند تا من مجبور شوم به این حاشیه ها جواب دهم.

نامزد ریاست جمهوری ادامه داد: نمره دادن به مناظره اول مبنای درستی ندارد. انتطار دارم راجع به بزنامه ها صحبت شود و مسائلی که خودشان می دانند به دلیل اقدامات خودشان بوده و به جای فرافکنی و انداختن مشکلات به گردن دیگران برنامه هایشان را ارائه کنند و اجازه بدهند ما هم برنامه هایمان را برای مردم تشریح کنیم. اگر مسیر مناظره ها به سمت برنامه محوری و نقد برنامه ها برود، نتیجه بخش تر خواهد بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها