فرماندار مرکز حوزه انتخابیه شهرستان کرج با اعلام اینکه هزار بازرس روند برگزاری انتخابات کرج را نظارت و پایش می کنند، گفت: تا به امروز نزدیک به 200 مورد تخلف زودهنگام به بازرسی فرمانداری کرج گزارش شده که در پرونده داوطلبان درج گردیده است.
کد خبر: ۱۳۱۸۱۳۱
فرماندار مرکز حوزه انتخابیه شهرستان کرج با اعلام اینکه هزار بازرس روند برگزاری انتخابات کرج را نظارت و پایش می کنند، گفت: تا به امروز نزدیک به 200 مورد تخلف زودهنگام به بازرسی فرمانداری کرج گزارش شده که در پرونده داوطلبان درج گردیده است. 

به گزارش جام جم انلاین البرز، غفور قاسم پور با اعلام این خبر در جلسه ستاد انتخابات شهرستان کرج اظهار داشت: هیچ امکاناتی از سوی شهرداری ها نباید در جهت حمایت از نامزدها مصروف شود و طبق قانون این اقدام تخلف محرز محسوب شده و مراتب توسط شعبه رسیدگی به تخلفات انتخاباتی گزارش و مورد پیگیری قرار می گیرد. 

وی با بیان اینکه هیأت بازرسی فرمانداری شهرستان کرج تشکیل شده است، گفت: تا به امروز 200 مورد تخلف انتخاباتی در سامانه بازرسی و رسیدگی به امور حقوقی ثبت و ضبط گردیده و برای هر دو انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در کرج پرونده ثبت تخلف دایر گردیده است. 

 فرماندار کرج گفت: بیش از هزار بازرس در شهرستان کرج روند برگزاری انتخابات را نظارت و پایش خواهند کرد. 
 
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها