رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت خبر داد؛

کشف ۱۵۰ کیلو حشیش / ۳ قاچاقچی در شمال تهران دستگیر شدند

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری سوداگران مرگ و کشف ۱۵۰ کیلوگرم حشیش خبر داد.
کد خبر: ۱۳۱۶۳۷۳

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در گفتگو با فارس از دستگیری 3 قاچاقچی مواد مخدر در شمال تهران خبر داد.

سرهنگ حسنوند در تشریح خبر فوق اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه 3 نفر از قاچاقچیان مواد مخدر با همکاری یکدیگر به صورت گسترده در شمال تهران مواد مخدر توزیع می کنند، بررسی موضوع در دستورکار ماموران عملیات ویژه این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: در ادامه ماموران با تحت نظر قرار دادن حرکات متهمان از صحت موضوع مطمئن و در بررسی های اولیه مشخص شد که متهمان اخیرا مقادیر فراوانی مواد مخدر از قاچاقچیان مرز شرقی کشور تهیه و در مخفیگاهشان پنهان کرده اند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران تصریح کرد: با هماهنگی قضایی تیمی از ماموران عملیات ویژه به مخفیگاه متهمان اعزام و در عملیاتی ضربتی هر 3 سوداگر مرگ را دستگیر کرده و در بازرسی از آن مکان 152 کیلوگرم حشیش کشف شد.

سرهنگ حسنوند با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضائی، خاطرنشان کرد: شهروندان می توانند اخبار و اطلاعات خودشان در زمینه نگهداری و فروش مواد مخدر را از طریق شماره تلفن 110 به پلیس اعلام کنند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها