jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۱۶۲۳۸   ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۲:۳۰

لندن روز گذشته شاهد تجمع اعتراض آمیز شهروندانی بود که نه ماسک و واکسن می خواهند و نه مقید به رعایت فاصله اجتماعی هستند.

به گزارش جام جم آنلاین ، در شرایطی که دنیا بحران کرونا را درک کرده در انگلیس به عنوان یک کشور توسعه یافته مردم اعتراض می کنند و چیزهایی مثل کرونا، واکسن، ماسک و فاصله اجتماعی را احمقانه می دانند.

حامیان نظریه توطئه کرونایی و مخالفان واکسن دیروز در خیابان های لندن پلاکارد به دست مخالفت خود را با هر چیزی که مربوط به این ویروس می شود نشان دادند.

یکی از معترضان به رویترز گفت: «من هرگز آن سم (واکسن کرونا) را به بازی خودم نمی زنم.»

یکی دیگر از معترضان انگلیسی گفت: «من احمق نیستم و نمی خواهم بخشی از برنامه های شیطانی سازمان جهانی بهداشت شوم!»

هر چند محدودیت های کرونایی تا حد بسیار زیادی در انگلیس برداشته شده اما این مخالفان خواهان لغو کامل آنها و از سرگیری زندگی به حالت عادی هستند.

به دنبال این تظاهرات وب سایت دیلی میل در گزارشی به این معترضان پرداخت و آنها را احمق توصیف کرد. دیلی میل در بخشی از گزارش خود آورد: «ویروسی قاتل دنیا را فلج کرد ، اقتصاد را به زانو درآورد ، هزینه زندگی و معیشت میلیون ها نفر را نابود کرد ، همه ما را با ترس و اندوه مواجه کرد و حالا شما نمی خواهید واکسن رایگانی را که دانشمندان شبانه روز بر روی آن کار کرده اند تزریق کنید؟ شما نمی توانید کاری کنید که آمار ابتلا و مرگ و میر پایین تر بیاید؟ شما واقعا احمق هستید.»

تجمع اعتراض آمیز علیه ماسک و واکسن! (عکس)

 

تجمع اعتراض آمیز علیه ماسک و واکسن! (عکس)

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
روسیاهی به سازمان ملل ماند

روسیاهی به سازمان ملل ماند

طی روزهای اخیر، اخبار امیدوارکننده‌ای از یمن به گوش می‌رسد. رزمندگان مقاومت یمن نه‌تنها در استان استراتژیک و تعیین‌کننده مارب، بلکه در الحدیده و دیگر نقاط این کشور نیز در حال رقم زدن پیروزی تاریخی و بزرگی هستند و فراتر از آن، خرید تسلیحات آمریکایی از سوی ریاض، نه‌تنها موازنه نبرد را به سود ائتلاف متجاوز سعودی تغییر نداده، بلکه بر شدت و ضریب آسیب‌پذیری عربستان در صحنه جنگ نامنظم با یمنی‌ها افزوده است.

تغییر قواعد نبرد

تغییر قواعد نبرد

کاخ‌ سفید و بسیاری از استراتژیست‌های مطرح دو حزب سنتی آمریکا، تمرکز ویژه‌ای روی کلیدواژه جنگ ترکیبی کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها