jamejamonline
آذربایجان غربی عمومی کد خبر: ۱۳۱۴۹۶۵   ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۴:۳۱

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان‌غربی گفت: با توجه به اینکه از فعالیت صندوق‌های آرم دبیرخانه شورای زکات و کاورهای ویژه ممانعت خواهد شد پس مردم به هنگام پرداخت مبلغ فطریه حتما به آرم صندوق‌ها توجه کنند.

به گزراش جام جم آنلاین عزیز سهندی ضمن اشاره به روش های مختلف پرداخت زکات فطریه، بیان کرد: روش های مختلف برای پرداخت زکات فطریه در استان پیش بینی شده و برای اجرای طرح یکسان‌سازی جمع‌آوری زکات فطریه، با هماهنگی نیروی انتظامی، از فعالیت صندوق‌های غیر از آرم دبیرخانه شورای زکات و کاورهای ویژه ممانعت خواهد شد پس مردم نیز به هنگام پرداخت مبلغ فطریه حتما به آرم صندوق‌ها توجه کنند.
وی افزود: در سال گذشته ۱۷ میلیارد تومان مجموع فطریه‌ای است که در سطح استان توسط مردم پرداخت شده و پیش‌بینی می‌شود این رقم امسال نیز به ۲۲ میلیارد تومان برسد.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان‌غربی ادامه داد: مذدم می توانند برای پرداخت مبلغ فطریه خود کد #۵*۸۸۷۷* را شماره گیری کرده و به صورت غیرحضوری زکات فطره و کفارات خود را پرداخت کنند
وی حاطر نشان کرد: به جهت دسترسی راحت مردم صندوق‌ها و کاورهای یکسانی در میان ۱۴۷ مرکز خیریه، ۱۳۹ پایگاه کمیته امداد و ۱۰ موسسه خیریه در استان برای دریافت میزان زکات فطریه توزیع شده است. 
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

نیازمندی ها