jamejamonline
بوشهر کد خبر: ۱۳۱۴۹۵۷   ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۱:۱۸

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر؛

کنترل کیفی آب آشامیدنی استان بوشهر انجام شد

۳۵۰۰ آزمایش میکروبیولوژی و شیمی- فیزیک آب بر روی آب آشامیدنی استان بوشهر انجام شد.

به گزارش جام جم آنلاین بوشهر؛ ۳۵۰۰ آزمایش میکروبیولوژی و شیمی- فیزیک آب بر روی آب آشامیدنی استان بوشهر انجام شد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر کنترل استاندارد کیفیت آب در آزمایشگاه‌های این شرکت را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: کنترل کیفی آب آشامیدنی استان بوشهر بر اساس آزمایشات شیمیایی، میکروبی،‌ کلرسنجی تعیین می‌شود.

عبدالحمید حمزه‌پور با اشاره به اینکه منابع ، مخازن ذخیره و شبکه توزیع آب آشامیدنی به صورت مستمر مورد آزمایش قرار می‌گیرد، افزود: سال قبل بیش از ۱۵ هزار مورد آزمایش کلر باقیمانده در آب مصرفی و ۳۵۰۰ مورد آزمایش میکروبیولوژی و شیمی- فیزیک آب بر روی آب آشامیدنی استان بوشهر انجام شد.

وی با اشاره به خرید ۴۲۲ تن مواد گندزدا و تجهیزات کلرزنی گفت: در این راستا ۳ میلیارد و۱۱۸ میلیون تومان تخصیص یافته و این درحاب است که برای تجهیزات کلرزنی و دستگاه سیستم پایش آنلاین ۲.۷ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری شده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با اشاره به نصب و راه‌اندازی کلرزنی جدید در روستاها خاطر نشان کرد: در این زمینه با راه‌اندازی این دستگاه‌ها، ۹۲ روستا تحت پوشش سیستم کلرزنی آب شرب قرار گرفتند.

حمزه‌پور با اشاره به راه‌­اندازی مجدد آزمایشگاه تصفیه‌­خانه آب بوشیگان، اجرای طرح نقشه پیشنهادی ساختمان آزمایشگاه بوشیگان برای مرمت و بازسازی و اتصال شبکه داخلی و اینترنت تصفیه­‌خانه آب بوشیگان خاطر نشان کرد: راه‌اندازی آزمایشگاه شیمی و فیزیک دشتستان از دیگر برنامه‌ها است.

 

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس بوشهر - یادداشت

بیشتر
مهارت‌هاي دانشجويان با شركت در دوره‌هاي فني و حرفه‌اي ارتقا مي‌يابد

مهارت‌هاي دانشجويان با شركت در دوره‌هاي فني و حرفه‌اي ارتقا مي‌يابد

رئيس مركز آموزش فني و حرفه اي ديلم گفت: به منظور آماده سازي و تسهيل در ورود جوانان به بازار كار و تصدي مشاغل و كارآفريني ضروري است دانشجويان از بدو ورود به دانشگاه بر اساس رشته هاي تحصيلي، دوره هاي مهارتي را در مراكز آموزش فني و حرفه‌اي و يا كارگاه‌هاي جوار دانشگاهي فراگيرند...

طرح توانمندسازي مهارتي عشاير با همکاری بسیج توسعه می یابد

طرح توانمندسازي مهارتي عشاير با همکاری بسیج توسعه می یابد

معاون آموزش،پژوهش و برنامه ریزی فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: با هدف ارتقاي سطح فرهنگ مهارتي، توليدي، خدمات رساني به خانوارهاي عشايري در زمينه اشتغال پایدار هکاری آموزش فنی و حرفه ای و بیسج عشایر استان بوشهر توسعه می یابد...