jamejamonline
اقتصادی صنعت و انرژی کد خبر: ۱۳۱۴۵۵۰   ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۰۹:۴۴

اردکانیان گفت: در استفاده از وسایل سرمایشی نباید به سمت برودت بسیار بالا برویم؛ من در اتاقم از پنکه استفاده می‌کنم.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، رضا اردکانیان وزیر نیرو با اشاره به پویش هر هفته الف ب ایران گفت: این طرح از سال ۹۸ با دستور ریاست جمهوری در جلسه هیئت دولت آغاز شد که توانستیم در این سال به تمامی وعده‌های خود عمل کنیم.

او ادامه داد: پویش هر هفته الف ب ایران معنا و مفهومی ارزشمند را به همراه داشت، این نام را می‌توان هم الفبای آبادانی برای ایران دانست و هم شاید خلاصه‌ای از آب و برق و اشاره به این دو زیرساخت مهم که بدون آن‌ها نه زندگی روزمره قابل توصیف است و نه می‌توان توسعه و آبادانی و عمران را تحقق بخشید.

وزیر نیرو تصریح کرد: با توجه به اینکه وزارت نیرو یک دستگاه خدمت رسان است، خوشبختانه توانسته‌ایم به تمامی وعده‌های خود با توجه به شرایط جنگ اقتصادی دست یابیم.

اردکانیان افزود: متاسفانه بیشترین مصرف آب در بخش کشاورزی است به طوری که بالای ۸۰ تا ۹۰ گزارش شده است.
 
تعداد بازدید : 41
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بورس و دولت سیزدهم

بورس و دولت سیزدهم

بازار سهام، بازار هوشمندی است که می‌تواند اتفاقات سیاسی را قبل از به وقوع پیوستن پیش‌بینی و بر اساس احتمالات به رخدادهای آن نظیر انتخابات واکنش نشان دهد.

قانون جدید چک و افزایش امنیت اقتصادی

قانون جدید چک و افزایش امنیت اقتصادی

قانون جدید صدور چک در آبان سال1397 به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید و طبق قانون به علت آماده نبودن همه زیرساخت‌ ها و ضوابط و آیین‌ نامه‌ های اجرایی مربوط به برخی قسمت‌های قانون، اجرای آن به سه بازه زمانی تقسیم و به بانک مرکزی فرصت داده شد از تاریخ آذر سال 97 تا آذر سال 99 قانون جدید چک را به صورت کامل اجرایی کند.

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر بیشتر