jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۱۴۲۹۹   ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۴:۱۸

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور گفت: بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد ۲۲۹۳ دستگاه ترددشمار فعال در جاده ها، کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ نسبت به روز قبل ۱.۹ درصد کاهش نشان می‌دهد.

به گزارش جام جم آنلاین، علی اکبر آشوری در گفتگو با فارس درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ های کشور‌، اظهار کرد: طبق اطلاعات بیش از 800 دستگاه دوربین نظارت تصویری و 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

رصد تردد خودرو در جاده ها با 2293 دستگاه ترددشمار جاده‌ای

وی گفت: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد 2293 دستگاه ترددشمار فعال در جاده ها، نسبت به روز قبل 1.9 درصد کاهش نشان می دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 15.6 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

انسداد محور پونل-خلخال و آزادراه سردار حجازی (کنارگذر شرقی اصفهان)

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور با اشاره به مسدود بودن چندین محور به دلیل کاهش ایمنی در مسیر، بیان کرد: هم اکنون جاده رامیان-اولنگ-شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، محور فرعی شمشک-دیزین، جاده پونل-خلخال و جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110 به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

آشوری اضافه کرد: همچنین محور فنوج-کتیج-رمشک در جنوب استان سیستان و بلوچستان، محور‌‌ خرم‌آباد-پل دختر و محور شهداد-نهبندان و نیز به دلیل کاهش ایمنی در مسیر، مسدود شده است.

وی یادآور شد: در حال حاضر همچنین محور رباط پشت بادام-بیاضه در استان یزد، آزادراه سردار حجازی (کنارگذر شرقی اصفهان)، محور جندق-معلمان در استان سمنان و محور معلمان-شاهرود در استان سمنان به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

آزادراه کرج-قزوین در 24 ساعت اخیر تردد پرترددترین جاده کشور بود

مدیر مرکز مدیریت راه ها بیان کرد: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه کرج-قزوین با 114 هزار تردد، آزادراه تهران-کرج با 113.9 هزار تردد و آزادراه کرج-تهران با 108 هزار تردد، ثبت شد.

تردد روان در جاده های تهران-شمال

آشوری درباره وضعیت ترافیکی محورهای شمال اظهار داشت: در حال حاضر در محورهای هراز، فیروزکوه و کندوان آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت، تردد روان است.

وی اضافه کرد: در حال حاضر در محورهای فیروزکوه، کندوان و هراز، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خدمت به شهروندان بدون اغماض

خدمت به شهروندان بدون اغماض

قطعا مهم‌ترین و کلان‌ترین وظیفه‌ای که شورای شهر و سایر نهادهای اجرایی و قانونگذاری باید مدنظر قرار دهند، خدمت‌رسانی به شهروندان است.

مدیریت نیستی محیط‌ زیست

مدیریت نیستی محیط‌ زیست

هفته محیط‌ زیست از امروز در کشورمان شروع می‌شود و به همین مناسبت قرار است رئیس سازمان حفاظت‌ محیط‌ زیست امروز در نشستی خبری میزبان خبرنگاران این حوزه باشد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر