jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۱۳۹۴۲   ۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۹:۵۴

ماجرای نارضایتی اسکوچیچ از ورزشگاه کیش چیست؟

وعده مسئولان به سرمربی تیم ملی (+عکس)

مسئولان جزیره کیش به سرمربی تیم ملی قول دادند تا 25 روز آتی زمین ورزشگاه المپیک را به بهترین شکل در اختیار ملی پوشان قرار بدهند.

به گزارش جام جم آنلاین، تیم ملی فوتبال ایران از روز 4 تا 11 خرداد ماه در جزیره کیش اردویی را برپا خواهد کرد و دراگان اسکوچیچ چند روز پیش از زمین ورزشگاه المپیک کیش بازدید کرد و بعد از حضور وی در کیش صحبت هایی پیرامون رضایت و یا عدم رضایت سرمربی از این زمین مطرح شد.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران بعد از بازدید از زمین ورزشگاه المپیک خطاب به مسئولان زمین گفت: این زمین برای یک تیم لیگ برتری و تمریناتش خوب است اما چون ما تیم ملی ایران هستیم این زمین چندان خوب نیست و باید شرایط بهتری داشته باشد.

بعد از این اظهارات منصور پازوکی رئیس هیات فوتبال کیش اعلام کرد در فاصله 25 روزه تا برگزاری اردوی تیم ملی در جزیره کیش دو نوبت کوددهی به زمین ورزشگاه المپیک انجام و زمین مهیای تمرینات تیم ملی فوتبال ایران خواهد شد.

گفتنی است زمین ورزشگاه المپیک پیش از این اصلا شرایط خوبی نداشت اما با رسیدگی پیمانکار و پیگیری مسئولان تیم ملی فوتبال ایران وضعیت خوبی پیدا کرده و تا روز برگزاری اردو آماده خواهد شد.

تیم ملی فوتبال ایران بعد از برگزاری اردودر جزیره کیش با پراز چارتر راهی منامه خواهد شد تا 4 دیدار مرحله مقدماتی جام جهانی را برگزار کند.

 

وعده مسئولان به سرمربی تیم ملی (+عکس)

 

وعده مسئولان به سرمربی تیم ملی (+عکس)

منبع: فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر