jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۱۳۶۷۴   ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۹:۴۲

فرمانده یگان امداد تهران خبر داد؛

کشف ۵۴ دستگاه خودروی تحت تعقیب در ۷۲ ساعت

فرمانده یگان امداد پایتخت از کشف ۵۴ دستگاه خودروی تحت تعقیب و ۱۸ دستگاه خودرو و موتورسیکلت مسروقه در ۷۲ ساعت خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ سلمان آدینه وند، فرمانده یگان امداد پایتخت در گفتگو با  فارس از کشف ۱۴ دستگاه خودرو و موتورسیکلت مسروقه خبر داد.

سرهنگ آدینه وند تشریح خبر فوق اظهار داشت: نیروهای یگان امداد فاتب متشکل از واحدهای گشت موتورسوار و خودرویی و نیروهای پاس پیاده با اعزام به کلانتری های سطح شهر در برقراری امنیت کلانشهر تهران نقش بسزایی دارند.

وی افزود: ماموران پس از راه اندازی چندین واحد تخصصی گشت زنی و انجام گشت های انتظامی به صورت همزمان در سطح شهر موفق شدند تعداد 8 دستگاه خودروی مسروقه، 6 دستگاه موتورسیکلت مسروقه و 54 دستگاه خودروی تحت تعقیب را کشف کرده و همچنین 3 نفر سارق را در کمتر از 72 ساعت شناسایی و دستگیر کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر