jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۱۲۳۲۱   ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۸:۴۷

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ خبر داد؛

افزایش محدوده اجرای طرح «موتوریار» در پایتخت

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از گسترش طرح «موتوریار» در معابر پایتخت خبر داد و گفت: اجرای این طرح از ۶۰ نقطه به ۲۰۰ نقطه افزایش پیدا کرد.

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ علی همه‌ خانی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اجرای طرح موتوریار گفت: اجرای طرح موتوریار در سال ۱۴۰۰ نیز باقوت ادامه دارد و با توجه به بازخوردهای خوبی که در اجرای این طرح از سوی شهروندان و حتی موتورسیکلت سواران متخلف داشتیم، تعداد محل های اجرای آن را از ۶۰ نقطه در سال ۱۳۹۹ به ۲۰۰ نقطه در سال ۱۴۰۰ افزایش دادیم.

وی با بیان اینکه طرح موتوریار از هفته جاری در ۲۰۰ نقطه از شهر تهران شامل معابر پرتردد و تقاطع‌ها به خصوص تقاطع‌های محدوده مرکزی اجرا می‌شود، افزود: از همه سازمان‌های دولتی، خصوصی و سازمان های مردم نهاد دعوت می‌شود که در اجرای این طرح با پلیس مشارکت کنند. ما هم از هر طرح و ایده‌ای در این خصوص که منجر به ارتقاء فرهنگ ترافیکی و بهبود وضعیت شود، استقبال خواهیم کرد.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ افزود: طبق برنامه‌ریزی‌ها ساعات اجرای طرح «موتوریار» نیز افزایش پیدا کرده و طی نوبت صبح و عصر به مرحله اجرا درخواهد آمد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها