jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۱۰۱۶۰   ۲۱ فروردين ۱۴۰۰  |  ۱۳:۲۷

رئیس پلیس راه پایتخت از اجرای طرح برخورد با خودروهای فروشندگان سیار در حاشیه محورهای اصلی تهران خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری فارس، سرهنگ‌ نورالله خادم رئیس پلیس راه تهران بزرگ از طرح پلیس راه مبنی بر برخورد با خودروهای فروش کالا در حاشیه محورهای اصلی خبر داد.

رئیس پلیس راه پایتخت تصریح کرد: یکی از مشکلاتی که در حاشیه محورهای اصلی تهران وجود دارد و در بروز گره های ترافیکی نقش داشته و موجب کاهش ایمنی تردد و بروز تصادفات جرحی و بعضا فوتی شده است حضور خودروهای فروش کالا در حاشیه جاده‌ها و محورهای اصلی  است.

وی‌گفت: این موضوع پلیس راه را مصمم کرد تا از ابتدای سال با حضور تیم ها و تذکر و اعمال قانون‌، از بروز حوادث و آسیب‌های موجود در محورها کاسته و این موضوع را ساماندهی کند‌. 
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

«سلاح محیط‌ بانان پلاستیکی است و آنها نمی‌توانند در برابر شکارچیان متخلف از آن استفاده کنند.» روایت‌هایی که در ادامه می‌آید این حقیقت تلخ را بیشتر آشکار می‌کند.

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

بدیهی است مساله جمعیت، پیش نیاز اساسی پیشرفت همه کشورهاست. در واقع هیچ اتفاقی، از پیشرفت‌های فناوری تا رشد علمی و صنعتی، بدون در نظر گرفتن نیروی انسانی ممکن نخواهد بود.

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها