مدیرعامل شرکت همیار انرژی تاکید کرد؛

آمادگی واحد معدنی سازمان همیاری در جهت همکاری با ستاد فرمان اجرایی امام(ره)

مدیرعامل شرکت مدیریت معدنی همیار انرژی  از همکاری این واحد وابسته به سازمان همیاری شهرداریها با ستاد فرمان امام(ره) استان به منظور استفاده از ظرفیت معادن در جهت کمک به محرومیت زدایی ها در مناطق مختلف استان تاکید کرد.
مدیرعامل شرکت مدیریت معدنی همیار انرژی از همکاری این واحد وابسته به سازمان همیاری شهرداریها با ستاد فرمان امام(ره) استان به منظور استفاده از ظرفیت معادن در جهت کمک به محرومیت زدایی ها در مناطق مختلف استان تاکید کرد.
کد خبر: ۱۳۰۹۴۰۶

به گزارش جام جم آنلاین خراسان رضوی، محمد حیدری  با فرج الله شوشتری مدیرکل ستاد فرمان امام رضوان الله تعالی علیه استان دیدار و در خصوص همکاری های مشترک و راهکارهای استفاده از ظرفیتهای موجود برای پیشبرد اهداف چشم اندازهای این دو مجموعه بحث و تبادل نظر کردند.
وی در این دیدار با اشاره به ظرفیتهای فراوان مناطق مختلف خراسان رضوی از حیث وجود معادن و مواد معدنی متنوع، افزود: با تدابیر اندیشیده شده در سازمان همیاری شهرداریها، مجموعه مدیریت معدنی همیار انرژی به منظور شناسایی ظرفیتهای این حوزه و همچنین فراهم کردن زمینه های توسعه و رونق اقتصادی در شهرها و روستاها به ویژه مناطق محروم با استفاده از این پتانسیل بالقوه ایجاد شده است.
مدیر واحد معدنی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی ادامه داد: با توجه به رسالت ستاد فرمان امام(ره) در جهت محرومیت زدایی ها و کمک به مردم و مناطق کم برخوردار، حوزه مستعد معادن و مواد معدنی می تواند ظرفیت خوبی برای تحقق اهداف این ستاد در خراسان رضوی باشد.
وی با تاکید بر برنامه ریزی های واحد معدنی سازمان همیاری در جهت برقراری تعاملات مثبت با دستگاه های مختلف به منظور انجام اقدامات موثر در حوزه اقتصاد معدن، تصریح کرد: با توجه به ماموریتهای ستاد فرمان امام (ره) این آمادگی را داریم تا در کنار این دستگاه و با هم فکری و هم افزایی با یکدیگر از ظرفیت معادن استان در جهت همکاری های مشترک و تاثیرگذار برای تحقق برنامه های این نهاد، بهترین استفاده را داشته باشیم.
حیدری خاطرنشان کرد: معادن استان و طرح ها و برنامه های این حوزه قابلیت های فراوانی از حیث اقتصادی، ایجاد اشتغال و ... را دارا هستند که قطعا با برنامه ریزی و تدوین پروژه های عملیاتی می توانیم در راستای استفاده از این ظرفیت در جهت ایجاد رونق در اقتصاد استان و کمک به مناطق و خانواده های محروم و کم برخوردار گام های موثری را برداریم

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها