jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۰۸۹۶۴   ۱۲ فروردين ۱۴۰۰  |  ۱۹:۱۰

جدیدترین پژوهش نشان می دهد

استقبال کارفرمایان انگلیسی از دورکاری

یافته های جدیدترین پژوهش نشان می دهد که استقبال کارفرمایان انگلیسی از دورکاری کارمندانشان نسبت به تابستان گذشته بیشتر شده است.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایرنا، نتایج جدیدترین پژوهش نشان می دهد که تعداد بیشتری از کارفرمایان انگلیسی تاثیر دورکاری را بر بازدهی کارمندانشان مثبت می دانند.
براساس یافته های این پژوهش ، در شرایط کنونی حدود ۳۳ درصد از کارفرمایان انگلیسی باور دارند که دورکاری بازدهی کارمندانشان را افزایش داده که این میزان در اوایل تابستان سال گذشته ۲۸ درصد بود. همچنین میزان افراد بدبین و مخالف با دورکاری از ۲۸ درصد به ۲۳ درصد کاهش یافته است.
در  این پژوهش، کارمندان و کارکنان ۲ هزار کارفرما مشارکت کرده بودند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

مقامات دولت جو بایدن در آمریکا از استمرار حضور خود در عراق سخن می‌گویند، هر چند می‌خواهند بخشی از این حضور را به بهانه مشورت به نیروهای عراقی صورت دهند! سوال اصلی اینجاست؛ بازیگری که خود نقش ایجادکننده بحران عراق و حامی گروه‌های تروریستی را داشته است، اکنون چگونه می‌خواهد در نقش حل‌کننده بحران در منطقه ایفای نقش کند؟! این سوال مهمی است که دموکرات‌ها و جمهوریخواهان در آمریکا و عوامل آنها در منطقه هیچ‌گاه قدرت پاسخ‌دهی به آن را ندارند.

از خشونت تا نژادپرستی سیستماتیک

از خشونت تا نژادپرستی سیستماتیک

طی روزهای اخیر، جوبایدن بخشی از توان دولت خود را بر روی «مقابله با قوانین حمل سلاح » در آمریکا متمرکز کرده و از عزم و اراده خود و همراهانش برای کاهش خشونت‌ های عمومی در ایالات متحده سخن گفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر