jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۸۰۶۰   ۲۸ اسفند ۱۳۹۹  |  ۱۰:۰۲

پلیس واشنگتن اعلام کرد فرد بازداشت شده در خصوص حمل مهمات ثبت نشده و حمل یک دستگاه تزریق مهمات با ظرفیت بزرگ تفهیم اتهام شده است.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از رویترز، دستگاه اطلاعاتی آمریکا اعلام کرد یک مرد اهل ایالت تگزاس در نزدیکی محل اقامت رسمی معاون رئیس جمهور آمریکا در واشنگتن بر سر تخلفات مرتبط با نگهداری سلاح بازداشت شد.

دستگیری فردی با مهمات نزدیک محل اقامت کامالا هریس

این دستگاه اطلاعاتی که مسوول امنیت رئیس جمهور و معاون وی است گفت متهم، پاول مورای (Paul Murray)، ۳۱ ساله در خیابانی در نزدیک یک مجموعه دولتی بازداشت شد که محل اقامت معاون رئیس جمهور و رصدخانه نیروی دریایی آمریکا در آن قرار دارد. اداره پلیس واشنگتن گفت بازداشت این فرد در پی "اطلاعات یک بولتن اطلاعاتی که از تگزاس نشات می‌گرفت" رخ داد.

 

این اداره درباره محتوای این بولتن چیزی نگفت. ارگان وابسته به فاکس نیوز در واشنگتن در پیامی در توئیتر نوشت در یک بولتن ماموران اجرای قانون در تگزاس گفته اند مورای دچار این "توهم پارانوئید" شده بود که دولت یا ارتش آمریکا قصد کشتن وی را دارند.وی همچنین برای مادر خود پیامکی فرستاده و گفته بود در واشنگتن است و قصد دارد "به مشکل خودش بپردازد. " پلیس واشنگتن اعلام کرد مورای درخصوص حمل سلاح خطرناک، حمل مسلسل یا اسلحه شکاری خارج از یک کسب و کار، حمل مهمات ثبت نشده و حمل یک دستگاه تزریق مهمات با ظرفیت بزرگ تفهیم اتهام شده است. پلیس گفت یک مسلسل و مهمات آن از خودروی وی کشف شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر