jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۰۶۵۰۵   ۱۷ اسفند ۱۳۹۹  |  ۱۹:۲۷

سخنگوی نیروهای مسلح یمن:

پهپاد متجاوز سعودی سرنگون شد

سخنگوی نیروهای مسلح یمن از سرنگونی پهپاد متجاوز سعودی بر فراز استان الجوف خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، یحیی سریع، سخنگوی نیروهای مسلح یمن از سرنگونی یک هواپیمای جاسوسی وابسته به نیروی هوایی عربستان خبر داد.

وی اعلام کرد: پدافند هوایی یمن با یاری خداوند عصر امروز موفق به هدف قرار دادن یک پهپاد نیروی هوایی عربستان با موشک مناسبت هنگام اقدام تجاوزکارانه این هواپیما بر فراز منطقه المرازیق در استان الجوف شد.

سخنگوی نیروهای مسلح یمن افزود: این پهپاد از نوع کارایل بوده است که هنگام اقدامات خصمانه با موشک مناسب هدف قرار گرفته و سرنگون شد.

این سومین پهپاد از این نوع کارایل است که سرنگون می شود به طوری که پدافند هوایی یمنی ها در منطقه المهاشمه در استان الجوف در اوایل سال جاری میلادی و پهپاد دیگری در منطقه الصلیف در استان الحدیده در اواخر سال ۲۰۱۹ هدف قرار داده بود.

پهپاد کارایل ساخت ترکیه است که برای انجام تحرکات جاسوسی و بمباران استفاده می شود.

از سوی دیگر شبکه الجزیره گزارش داد: رسانه های سعودی اعلام کردند حوثی ها امروز با ۱۲ پهپاد عربستان را هدف قرار دادند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مهر باطل بر گفتمان سازش

مهر باطل بر گفتمان سازش

آنچه امروز در نوار غزه رخ می‌دهد تکان‌ دهنده است. شهادت ده‌ها انسان بیگناه، از جمله تعدادی از کودکان در حملات وحشیانه رژیم‌ اشغالگر قدس، بار دیگر ماهیت این رژیم منحوس و نامشروع را مقابل همگان افشا کرده است.

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر