مرد جوان وقتی پدرش ادعا کرد از سوی مسؤولان کمپ شکنجه شده، با دوستانش به آنجا حمله کرد و بعداز تخریب آنجا و زخمی کردن دو مرد، پدرش را با خود برد.
کد خبر: ۱۳۰۵۶۱۶
به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از روزنامه جام‌جم، دریکی ازشب‌های پایانی هفته گذشته افرادی قمه به دست، به کمپ ترک اعتیادی در محله یافت‌آباد تهران حمله‌ور شدند. آنها بعد از زخمی کردن دو نفر در آنجا و تخریب خودروهای مسؤولان و کارکنان کمپ، با ایجاد رعب و وحشت، مرد میانسالی را که برای ترک آمده بود، ربودند.
 
حمله شبانه به کمپ برای ربودن پدر
با شکایت مسؤولان کمپ در پلیس آگاهی تهران، پرونده به جریان افتاد. ماموران با حضور در محل و تحقیقات پی بردند مرد ربوده شده پدر یکی از مهاجمان بوده است. دو زخمی حادثه نیز به بیمارستان منتقل شدند و با تلاش پزشکان از مرگ نجات یافتند. متهمان چند روزی فراری بودند تا این‌که دستگیر شدند. سرکرده باند درجریان تحقیقات گفت: دوسال پیش مردی مزاحم دختر مورد علاقه‌ام شده بود که او را به کمک دوستم ربودیم و در باغی زندانی کردیم و کتک زدیم. او از ما شکایت کرد و دستگیر شدیم. مدتی در حبس بودم و با سپردن وثیقه آزاد شدم. وقتی بیرون آمدم، متوجه شدم پدرم برای ترک به کمپی رفته که از آنجا با من تماس گرفت و مدعی شد مسؤولان کمپ رفتار بدی با او دارند و شکنجه‌اش می‌دهند. با مسؤولان کمپ حرف زدم که اجازه ندادند پدرم را به خانه منتقل کنم. موضوع را به دوستانم گفتم که قبول کردند با من همراه شوند. شبانه با چاقو و قمه به کمپ حمله کردیم. خودروهای پارک شده در آنجا، شیشه‌ها و وسایل کمپ را خراب کردیم و پدرم را به خانه بردیم.
 با اعتراف وی، همدستانش نیز بازجویی شدند و گفته‌های او را تایید کردند. برای متهمان پرونده قرار قانونی صادر شد و تحقیقات از آنها ادامه دارد.
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

نیازمندی ها