jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۰۵۵۵۷   ۰۹ اسفند ۱۳۹۹  |  ۱۴:۳۹

یکی از مسئولان سازمان بدر خبر داد

تحرکات مشکوک آمریکایی‌ها در مرز عراق و سوریه

یکی از فرماندهان سازمان بدر عراق از تحرکات مشکوک آمریکایی ها در نوار مرزی سوریه و عراق خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری مهر، «قصی الانباری» مسئول سازمان بدر در استان الانبار اعلام کرد که آمریکا تحرکات جدیدی را در نوار مرزی میان عراق و سوریه آغاز کرده است.
 
وی افزود: بعد از هدف قرار دادن مقرهای نیروهای حشد شعبی در این منطقه، تحرکات آمریکا آغاز شده است.
الانباری تاکید کرد: هدف از این تحرکات انتقال عناصر داعش به خاک عراق است. نیروهای حشد شعبی مستقر در مرزهای سوریه و عراق در حالی هدف حملات آمریکایی‌ها قرار گرفتند که تحرکات این نظامیان در منطقه مذکور شدت گرفته است.
 
وی گفت: حضور نیروهای حشد شعبی در مرزهای مشترک میان سوریه و عراق یک مانع بزرگ در برابر آمریکا و مزدوران تروریست آن به شمار می‌رود.
 
الانباری بیان کرد: نیروهای حشد شعبی سریال عبور عناصر داعش از طریق موصل و منطقه حصیبه غربی را قطع کردند. وی تصریح کرد: آمریکایی‌ها به دنبال ایجاد گذرگاه‌های امن برای ورود عناصر داعش از سوریه به عراق هستند.
 
لازم به ذکر است که آمریکایی‌ها به تازگی مقرهای نیروهای حشد شعبی در خاک سوریه در نزدیکی مرزهای عراق را هدف قرار گرفته‌اند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

در افغانستان همه مشتاق شروع مجدد گفتگوهای صلحند. اما فرجام این مذاکرات بنفع کیست؟ بی‌رغبتی طالبان برای شرکت در محفل استانبول سبب شده برخی گمان کنند آنها از گفتگو فراریند.

همه بچه‌های ابو رجب

همه بچه‌های ابو رجب

داعش که حس می‌کرد دیگر دارد نفس‌های آخرش را می‌کشد، زورهای آخرش را هم می‌زد و روزهای سختی را برای رزمندگان سوریه ساخته بود. ما آن روزها در خط‌مقدم جنگ و با تیم مستندسازی رفته بودیم اما قرارمان به ساختن مستند نبود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر