jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۰۱۳۹۰   ۲۷ دی ۱۳۹۹  |  ۱۴:۲۳

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل راهور نیروی انتظامی ضمن اعلام محدودیت های ترافیکی پایان هفته از هموطنان خواست قبل از تردد از طریق شماره تلفن ۱۲۰و ۸۸۲۵۵۵۵۵ (۱۰ خط) در جریان آخرین وضعیت جوی و ترافیکی قرار گیرند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایرنا، سرهنگ احمد شیرانی روز شنبه افزود: تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز پنجشنبه ۲۵ دی ماه تا ساعت ۶ صبح روز دوشنبه ۲۹ دی ماه در محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه، محور تهران- سمنان، مشهد و بالعکس ممنوع است. تردد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در این مسیرها مجاز است.
 
وی ادامه داد: همچنین در محور کرج- چالوس تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس همچنان ممنوع است و تردد انواع وسائل نقلیه از ساعت ۱۲ روز یکشنبه ۲۸ دی ماه تا ساعت ۲ صبح روز بعد از کرج و ابتدای آزاد راه تهران- شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسائل نقلیه از ساعت ۱۵ روز یکشنبه ۲۸ دی ماه تا ساعت ۲ صبح روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج و آزاد راه تهران- شمال به صورت یک طرقه خواهد بود.
 
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل راهور ناجا افزود: در محور هراز نیز تردد تمام تریلرها ممنوع است و تردد تمام کامیون و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز جمعه ۲۶ دی ماه از ساعت ۶ صبح تا روز های شنبه و یکشنبه ۲۷ و ۲۸ دی ماه تا ساعت ۲ بامداد روزهای بعد ممنوع اعلام شده است.
 
سرهنگ شیرانی افزود: تردد تمام وسائل نقلیه از ساعت ۱۳ روز جمعه  و یکشنبه در تاریخ ۲۶ و ۲۸ دی ماه تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از رودهن به سمت آمل ممنوع است و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد تمام وسائل نقلیه از ساعت ۱۵ روز جمعه و شنبه ۲۶ و ۲۸ دی ماه تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از آب اسک به رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه است. اجرای این محدودیت ها با توجه به افزایش حجم تردد در محورها است و چنانچه وضعیت ترافیکی عادی باشد با هماهنگی اجرای محدودیت ها لغو می شود.
 
به گفته وی تردد انواع تریلر و کامیون به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ صبح تا ۲۴ روز شنبه ۲۶ و ۲۸ از مسیر شمال به جنوب محور در  تهران- فیروزکوه - قائمشهر و سمنان- قائم شهر   ممنوع است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

معاملات ربوی و نظم عمومی

معاملات ربوی و نظم عمومی

مشاهدات عینی و نتایج حاصل از رصد فضاهای مجازی، حکایت از افزایش تبلیغات برای اعطای وام‌هایی دارد که سرمایه‌گذاران ناشناس روی اموال منقول و غیرمنقولی همچون ملک، خودرو، طلا، سکه، ارز و حتی سیمکارت به متقاضیان ارائه می‌کنند.

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

آخرین خبرها درباره تغییرات وضعیت کرونا در کشور از این حکایت دارد که این روزها ۹شهر خوزستان، در وضعیت قرمز قرار دارد و به‌تازگی هم اولین فرد مبتلا به ویروس جهش‌یافته انگلیسی در استان قزوین، جان خود را از دست داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر