رئیس مرکز اطلاعات و کنترل راهور نیروی انتظامی ضمن اعلام محدودیت های ترافیکی پایان هفته از هموطنان خواست قبل از تردد از طریق شماره تلفن ۱۲۰و ۸۸۲۵۵۵۵۵ (۱۰ خط) در جریان آخرین وضعیت جوی و ترافیکی قرار گیرند.
کد خبر: ۱۳۰۱۳۹۰
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایرنا، سرهنگ احمد شیرانی روز شنبه افزود: تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز پنجشنبه ۲۵ دی ماه تا ساعت ۶ صبح روز دوشنبه ۲۹ دی ماه در محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه، محور تهران- سمنان، مشهد و بالعکس ممنوع است. تردد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در این مسیرها مجاز است.
 
وی ادامه داد: همچنین در محور کرج- چالوس تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس همچنان ممنوع است و تردد انواع وسائل نقلیه از ساعت ۱۲ روز یکشنبه ۲۸ دی ماه تا ساعت ۲ صبح روز بعد از کرج و ابتدای آزاد راه تهران- شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسائل نقلیه از ساعت ۱۵ روز یکشنبه ۲۸ دی ماه تا ساعت ۲ صبح روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج و آزاد راه تهران- شمال به صورت یک طرقه خواهد بود.
 
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل راهور ناجا افزود: در محور هراز نیز تردد تمام تریلرها ممنوع است و تردد تمام کامیون و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز جمعه ۲۶ دی ماه از ساعت ۶ صبح تا روز های شنبه و یکشنبه ۲۷ و ۲۸ دی ماه تا ساعت ۲ بامداد روزهای بعد ممنوع اعلام شده است.
 
سرهنگ شیرانی افزود: تردد تمام وسائل نقلیه از ساعت ۱۳ روز جمعه  و یکشنبه در تاریخ ۲۶ و ۲۸ دی ماه تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از رودهن به سمت آمل ممنوع است و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد تمام وسائل نقلیه از ساعت ۱۵ روز جمعه و شنبه ۲۶ و ۲۸ دی ماه تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از آب اسک به رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه است. اجرای این محدودیت ها با توجه به افزایش حجم تردد در محورها است و چنانچه وضعیت ترافیکی عادی باشد با هماهنگی اجرای محدودیت ها لغو می شود.
 
به گفته وی تردد انواع تریلر و کامیون به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ صبح تا ۲۴ روز شنبه ۲۶ و ۲۸ از مسیر شمال به جنوب محور در  تهران- فیروزکوه - قائمشهر و سمنان- قائم شهر   ممنوع است.
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها