jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۱۰۲۴ ۲۳ دی ۱۳۹۹  |  ۱۴:۲۳

حوادث بین الملل؛ لس آنجلس آمریکا

قتل بی رحمانه مادر و برادر زاده

جوان ۲۶ ساله ای که مادر و برادر زاده خود را به قتل رسانده و برادرش را با ضربات چاقو به شدت زخمی کرده بود بازداشت شد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از کرایم، متهم "دیوید گرتوبا" ۲۶ ساله با اتهاماتی چون دو فقره قتل درجه اول و یک فقره اقدام به قتل روبروست.
 
قتل بی رحمانه مادر و برادر زاده
گزارش های پلیس لس آنجلس آمریکا نشان می دهد که اجساد قربانیان "ماریا"۶۰ ساله به همراه نوه ۶ ساله اش "روبلس" در خانه شان پیدا شده و پدر "روبلس " که خود در این حمله به شدت مجروح شده بود تحت نظر پزشکان قرار دارد.
اطلاعات پلیس ایالتی روشن کرد که متهم پس از حملات از ترس پا به فرار گذاشته اما تنها یک هفته بعد در حین فرار در مرز مکزیک بازداشت شده است. سخنگوی پلیس اعلام کرد متهم با توجه به جرائم مرتکب شده حداقل به ۴۰ سال زندان روبروست و اکنون با قرار وثیقه ۵ میلیون دلاری تا روز دادگاهی اش در زندان بسر می برد. انگیزه جنایت وحشیانه این جوان تنها اختلافات خانوادگی بوده که از سالها قبل میان اعضای خانواده بوجود آمده بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر