jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۰۰۱۲   ۱۷ دی ۱۳۹۹  |  ۱۵:۱۳

حوادث کرمانشاه؛ قاچاق اسلحه

باند قاچاق اسلحه در "پاوه" متلاشی شد

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از انهدام باند قاچاق سلاح در شهرستان پاوه و کشف 17 قبضه اسلحه و 2500 عدد فشنگ خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از پلیس، سردار "علی اکبر جاویدان" اظهار داشت: پلیس "پاوه" پس از اطلاع از فعالیت یک باند قاچاق سلاح و اینکه اعضای آن قصد انتقال تعداد قابل توجهی اسلحه از کشورهای همجوار به داخل استان را دارند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

باند قاچاق اسلحه در

وی ادامه داد: ماموران پلیس امنیت عمومی "پاوه" با انجام اقدامات اطلاعاتی گسترده موفق به شناسایی مسیر تردد اعضای باند در محور "باینگان" شده و با همکاری ماموران انتظامی این شهر و ایستگاه بازرسی "ملندر" توانستند خودروی قاچاقچیان را پس از مدتی تعقیب و گریز متوقف کنند.

 

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: در بازرسی از خودرو پراید اعضای باند، 17 قبضه اسلحه به همراه 2 هزار و 500 عدد فشنگ کشف شد.

 

سردار جاویدان همچنین با اشاره به دستگیری هر 3 عضو باند، از معرفی آنها به دستگاه قضائی جهت صدور احکام لازم خبر داد.

 

وی در پایان از اقتدار پلیس در برخورد با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی و مجرمان خبر داد و گفت: تحت هیچ شرایطی به این افراد اجازه فعالیت نداده و خود آنها نیز می دانند اشراف اطلاعاتی پلیس به گونه ایست که همه فعالیت هایشان تحت رصد و کنترل قرار دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر