حوادث سیستان و بلوچستان؛ سوانح رانندگی

واژگونی خودروی حامل سوخت قاچاق در محور میرجاوه

حوادث تهران؛ سوانح رانندگی

تصادف مرگبار موتورسوار در تهران خبر ساز شد

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب از ورود یک دستگاه موتورسیکلت به خط ویژه اتوبوس و برخورد اتوبوس با آن، خبر داد و گفت: متاسفانه در این تصادف، راکب موتورسیکلت جان خود را از دست داد.
کد خبر: ۱۳۰۰۰۰۴

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از ایران آنلاین سرهنگ احسان موُمنی گفت: صبح امروز یکدستگاه موتورسیکلت که در مسیر شرق به غرب خاوران نبش خیابان امیر سلیمانی داخل لاین ویژه اتوبوس در حال حرکت بوده به سمت چپ منحرف شده و در همان لحظه با یکدستگاه اتوبوس که در مسیر خود در حال تردد بوده، برخورد کرده و در اثر این حادثه راننده موتورسیکلت در محل فوت می کند.

تصادف مرگبار موتورسوار در تهران خبر ساز شد

وی گفت: بلافاصله تیم کارشناسی منطقه 14 پلیس راهور فاتب در محل حادثه حاضر می شوند و ضمن ایمن سازی محل به بررسی علل و عوامل این تصادف می پردازند.

مومنی افزود: کارشناسان پلیس راهور تهران بزرگ علت این حادثه را انحراف به چپ راکب موتورسیکلت و ورود به خط ویژه بیان کرده اند.

موُمنی به رانندگان موتور توصیه کرد: رانندگان موتورسیکلت به هیچ عنوان در داخل خطوط ویژه و تونل ها تردد نداشته باشند چرا که تردد در این محل ها ممنوع بوده و باعث بروز حوادث ناگواری می شود.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب اظهار داشت: امیدواریم با رعایت قوانین و مقررات راهنمائی و رانندگی توسط کلیه کاربران ترافیک شاهد وقوع چنین حوادث دلخراشی در سطح معابر شهر تهران نباشیم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها