jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۹۷۲۹   ۱۶ دی ۱۳۹۹  |  ۱۲:۲۰

حوادث بین الملل؛ آریزونا آمریکا

قتل 3 فرزند برای انتقام از همسر

مرد روانی که برای انتقام از همسر خود 3 فرزند مشترکشان را به قتل رسانده بود هنگام فرار دستگیر شد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از کرایم، متهم "لوئیز آلفردو"30 ساله درمرز مکزیک در آریزونا آمریکا به دام ماموران پلیس افتاد.

قتل 3 فرزند برای انتقام از همسر

گزارش های پلیس آریزونا نشان می دهد که قاتل مدت چند ماه از جدایی از همسرش می گذشته که روز جمعه گذشته هنگام وقت ملاقات با فرزندانش 3 پسر کوچک 3،7 و 8 ساله خود را پس از ضرب و شتم کشته واجسادشان را درون چندانی بزرگ پنهان کرده است.

این پدر روانی پس از جنایات هولناکش با همسر خود تماس گرفته و خبر مرگ هر 3 فرزندش را داده است تا به بدترین شکل ممکن از همسرش انتقام بگیرد.

ماموران پلیس ایالتی پس از تعقیب این مردقاتل او را دستگیر کردند متهم پس از دستگیری محل اختفای اجساد فرزندانش درون چمدان را به ماموران پلیس نشان داده و پرده از جنایت های دیوانه وارش برای انتقام سخت از همسر سخن گفته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر