jamejamonline
بازار عمومی کد خبر: ۱۲۹۸۴۴۰   ۱۰ دی ۱۳۹۹  |  ۱۲:۴۷

شبکه نمایش خانگی فراز و نشیب‌های بسیاری را پشت سر گذاشته است و حال به نظر می‌رسد پس از افت محسوسی که مخاطبان شاهد آن بودند دوباره در حال اوج گرفتن است و توجه مخاطبان را به خود جلب کرده است.

در سال 1399 با پخش دو قسمت از سریال قورباغه از شبکه نمایش خانگی نوید شروع سریالی بسیار پر هیجان و البته با سبک متفاوت از یک کارگردان جوان یعنی هومن سیدی به مخاطبان داده شد، این سریال با وجود مشکلات فراوان از جمله ویروس کرونا و مشکلاتی که در هنگام پخش آن به وجود آمد باز هم توانست در سریع‌ترین حالت ممکن در دل مخاطبان جای باز کند.

شبکه نمایش خانگی در حال اوج گرفتن است

قورباغه با حضور بازیگران سرشناسی از جمله نوید محمدزاده، سحر دولتشاهی، صابر ابر و فرشته حسینی می‌تواند جانی دوباره به سینمای خانگی ببخشد و باعث فراموش شدن چندین اثر ضعیف پشت سر هم که مخاطبان را بسیار نا امید کرده بود شود، داستان این سریال در مورد گروه خلافکاری است که با چالش‌های جدیدی در مسیر زندگی خود مواجه می‌شوند و اگر این مجموعه بتواند به مسیر خود به درستی ادامه دهد شاهد یکی از بهترین سریال‌های ساخته شده در داخل کشور خواهیم بود که قرار است در طی 16 قسمت به نمایش گذاشته شود.

اما سریال قورباغه تنها دلیل اوج گرفتن شبکه نمایش خانگی نخواهد بود و عنوان‌های محبوبی هم‌چون سریال گیسو که همان فصل دوم سریال فوق‌العاده پر مخاطب عاشقانه است نیز احتمالاً به این موضوع کمک شایانی خواهد کرد.

سریال گیسو در حال فیلمبرداری است و بازیگرانی هم‌چون محمدرضا گلزار، ساره بیات، هومن سیدی، حسین یاری، هانیه توسلی، مسعود رایگان، آزاده ریاضی و شمسی فضل الهی در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند، نکته جالب این مجموعه حضور مجدد هومن سیدی در نقش پیمان است که پیش از این اعلام کرده بود دیگر قرار نیست نقشی را در شبکه نمایش خانگی بپذیرد، سریال عاشقانه با فضای رمانتیک و با اشاره به برخی از موضوعات اجتماعی و البته با پایان‌بندی که نوید ساخته شدن فصل دیگری از این مجموعه را می‌داد یکی از محبوب‌ترین سریال‌های ایرانی ساخته شده تا به امروز می‌باشد که همین امر انتظار مخاطبان را نسبت به فصل دوم بسیار بالا برده است و باید منتظر بود و دید که این مجموعه توانایی برآورده سازی این انتظارات را دارد یا خیر!

از دیگر مجموعه‌های محبوب که با فصل دوم خود به خانه مخاطبان خواهد آمد مجموعه هیولا خواهد بود. فصل 2 سریال هیولا با کارگردانی مهران مدیری قرار است در خط داستانی متفاوتی با اتفاقات فصل 1 به نمایش گذاشته شود، طبق اخباری که در مورد این مجموعه منتشر شده است هیولا 2 در بیست قسمت به نمایش در خواهد آمد و اکثر بازیگران فصل قبل نیز در آن حضور دارند ولی بازیگر نقش اصلی آن یعنی فرامرز اصلانی به علت حضور در سایر پروژه‌ها از حضور در این مجموعه کناره‌گیری کرده است و هنوز تاریخ و زمان پخش این مجموعه از سوی عوامل سازنده آن مشخص نشده است.

حضور یک سریال طنز پر مخاطب می‌تواند خبر بسیار خوبی برای شبکه نمایش خانگی باشد و البته این روزها با توجه به تغییر شرایط زندگی و سختی‌های بسیار زیاد آن می‌تواند برای لحظاتی حال مخاطبان را به دور از دغدغه‌ها و مشکلات خوب کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: