jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۷۷۹۷   ۰۸ دی ۱۳۹۹  |  ۰۹:۳۳

قتل بی رحمانه کودکی ۱۱ ماهه در خانه پدربزرگ خشم مردم را برانگیخت.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، کودک ۱۱ ماهه روسیه‌ای در اجاق گاز خانه کباب شد! مادر این کودک که برای رفتن به محل کارش او را به پدر و مادرش سپرده بود زمانی که به خانه بازگشت با جسد کباب شده پسرش رو به رو شد که در فر اجاق گاز افتاده بود.
 
قتل سوزان کودک ۱۱ ماهه در اجاق گاز / پسربچه کباب شد!
در پی قتل این کودک پلیس وارد ماجرا شده و با پیگیری این حادثه وحشتناک متوجه شد که پدربزرگ و مادربزرگ کودک پس از مصرف الکل و موادمخدر به سراغ نوه شان رفته و بدون توجه به گریه هایش او را مورد ضرب و شتم قرار داده و در فر اجاق گاز با شعله زیاد کباب و سوزاندند.
با شکایت مادر قربانی به ادادره پلیس پدربزرگ و مادربزرگ که هنوز در حالت طبیعی نبودند به جنایت خود اعتراف کرده و در بازجویی گفتند که نوه شان را به طرز وحشتناکی به قتل رساندند.
در حال حاضر دو متهم پرونده با شکایت خانواده قربانی به زندان منتقل شدند تا رسیدگی به پرونده آغاز شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر