jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۶۷۴۸   ۰۳ دی ۱۳۹۹  |  ۱۵:۱۹

فرماندار شوشتر گفت : یک باند هشت نفره از عوامل تیر اندازیهای اخیر در شهر شوشتر دستگیر و روانه زندان شدند .

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، حسین پنبه دانه پور روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد : این افراد با هدف قدرت نمایی و انتقام جویی در مناطق مختلف شهری اقدام به تیراندازی می کردند .
وی افزود : با حساسیت شورای تامین ، اقتدار نیروی انتظامی و جدیت دستگاه قضایی  این افراد در عملیات هایی غافلگیرانه دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند .
 
عوامل تیراندازی در شهر شوشتر دستگیر شدند
رییس شورای تامین شهرستان شوشتر ادامه داد : برخی از این افراد سابقه دار بوده و سوابق تیراندازی متعددی در سطح شهرستان داشته اند .
وی ضمن قدردانی از نیروی انتظامی و دستگاه قضایی شهرستان گفت : شورای تامین شهرستان با هر گونه بی نظمی که باعث خدشه دار شدن سلامت روانی جامعه شود با حساسیت ورود می کند و افراد خاطی به اشد مجازات محکوم می شوند .
شوشتر از شهرهای شمالی خوزستان است که در ۸۹ کیلومتری اهواز قرار دارد .
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر