اطلاعات جدید از شرکت اپل خبر از مشخصات لنز Apple Glass این مجموعه را می‌دهند. طبق این اطلاعات اپل به تازگی مدارکی در رابطه با سیستم صفحه نمایش با تنظیمات نوری موضعی را به سازمان ثبت اختراع ارائه داده است.
کد خبر: ۱۲۹۶۲۰۱

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از باشگاه خبرنگاران، این روزها بسیاری از کاربران در انتظار معرفی رسمی عینک‌های هوشمند واقعیت افزوده اپل هستند و پیش‌بینی می‌شود این عرضه محصول از اقدامات انقلابی اپل باشد.

تاکنون تصاویر بسیاری از مدارک ثبت اختراع عینک اپل در فضای مجازی منتشر شده و انتظار می‌رود این محصول مورد انتظار تا دو سال دیگر وارد بازار جهانی شود. کاربران در سال ۲۰۱۸ شاهد فاش شدن اطلاعات مهمی راجع به عینک اپل بودند. به طوری که مدارک فاش شده از این عینک هوشمند خبر از وجود تراشه‌های 5nm در این دستگاه را می‌داد.

شرکت اپل مدارکی با عنوان سیستم صفحه نمایش با تنظیمات نوری موضعی را به سازمان ثبت اختراع آمریکا سپرده است. با توجه به نام مدارک عرضه شده به نظر می‌آید شرکت اپل در نظر دارد لنز‌های Apple Glass را با تغییرات مهمی مواجه کند. طبق داده‌های موجود در مدارک عرضه شده، این لنزها می‌توانند به صورت هوشمند محیط را برای کاربر با حالتی تیره‌تر و یا روشن‌تر به نمایش بگذارند.

تلاش شرکت اپل بر آن است که کاربر در مواقع مختلف بتواند بهترین دید را به محیط اطراف خود داشته باشد و قدرت بینایی او افزایش پیدا کند. بر اساس اطلاعات منتشر شده، شرکت اپل قابلیت تنظیم جداگانه لنز‌های سمت چپ و راست را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا به صورت دلخواه روشنایی لنز‌ها را تغییر دهند. گفتنی است؛ در سال ۲۰۱۷ تحلیلگران دنیای فناوری اظهار داشتند عینک‌های اپل می‌توانند بیشتر از گوشی‌های آیفون فروش داشته باشند و بازار جهانی را با موجی از موفقیت مواجه کنند.

برچسب ها: اپل عینک هوشمند
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها