jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۹۵۵۴۱ ۲۹ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۰:۰۳

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا ازکاهش ۳۲ درصدی ترددخودروهای شخصی در جاده‌ها خبرداد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از فارس، سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در خصوص آخرین آمار ترددهای جاده‌ای با توجه به محدودیت های کرونایی اظهار داشت: در ۴ هفته اجرای طرح نسبت به مدت مشابه در سال قبل ۳۲% کاهش تردد خودروهای شخصی را شاهد هستیم.
 
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا تصریح کرد:کاهش تردد در برخی محورهای مواصلاتی مانند آزادراه تهران_ قم تا ۷۵% ، آزادراه قزوین_ رشت ۷۰% و آزادراه قم _ اصفهان ۵۰% و جاده فیروزکوه ۴۰% ثبت شده است.
 
وی‌ محورهای مسدود شریانی را شهداد_ نهبندان و خرم آباد_ پلدختر عنوان کرد و گفت: محورهای شمشک_دیزین، اولنگ_ شاهرود،سی سخت_ پادنا،گنجنامه_ تویسرکان،سروآباد_ پاوه،وازک_ بلده و پونل_ خلخال محورهای مسدود فصلی هستند. 
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیریت بی‌هوا

مدیریت بی‌هوا

روز‌های تقویم یکی‌یکی سیاه می‌شود، درست مانند آسمان این روزهای کلانشهرهای کشور‌ که غرق دود است اما آلودگی هوا داستان تازه‌ای نیست و این مشکل چند دهه است که برای شهروندان شاخ‌و‌شانه می‌کشد.

پیام امید برای پرستاران

پیام امید برای پرستاران

دیروز در روز پرستار، افراد زیادی به ما تبریک گفتند، اما یک تبریک بیشتر از همه باعث خوشحالی جامعه پرستاری شد؛ پیام تبریک رهبر معظم انقلاب که به جامعه پرستاری امیدی دوباره داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر